Bestseller-23%

5904238484920 Dětská Chytre hodinky Garett Kids Sun Ultra 4G Black Garett Kids Sun Ultra 4G Black

3 599 Kč 2 759 Kč 840 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 3 599 Kč Instalments 0%: 15 x 184 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238484920

Dětské chytré hodinky Garett Kids Sun Ultra 4G Black 5904238484920 jsou vedeny v černých barvách. Dotykový podsvícený displej s různými ciferníky na výběr je chráněn hesalitovým sklem. Díky videohovorům uvidíte své dítě i na dálku. Model má slot pro SIM kartu, po které můžete přijímat, odmítat a volat a odesílat SMS zprávy. Rodiče potěší také tlačítko SOS, funkce geo-fence a vzdálený poslech. Chytré hodinky jsou vybaveny funkcemi vyhledávání zařízení, alarmem vybití, vestavěnou kamerou, krokoměrem, monitorem srdečního tepu, pulzním oxymetrem, monitorem krevního tlaku, monitorem spánku, obnovou trasy, prohlížečem fotografií, stopkami, budíkem, kalkulačkou a matematickou hrou. . Model má také vestavěný teploměr, plán lekce, hudební přehrávač, hlasový záznamník a kalendář. Základem produktu je baterie s kapacitou 900 mAh, která vydrží až 7 dní. Navíc je kompatibilní s Androidem i iOS. Voděodolnost je hodnocena na IP67.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP67

Díky vodotěsnosti IP67 je zařízení zcela prachotěsné a chráněné proti krátkodobému (až 30 minut) ponoření do mělké vody (maximální hloubka 1 metr).

Videohovory

Díky vestavěné kameře, mikrofonu a reproduktoru umožňuje tento model vést videohovory. Můžete tak v reálném čase zkontrolovat, jak se vašemu dítěti daří, zda je v pořádku a kde se nachází.

Hlasové zprávy

Vestavěný mikrofon chytrých hodinek umožňuje zanechávat a přijímat hlasové zprávy. Díky tomu můžete být se svým dítětem v neustálém kontaktu.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238484920

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, 3G, 4G LTE
Slot pro SIM kartu nanoSIM
Technologie teploměr venkovní teploty
Displej IPS, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS
Hudba a multimédia vestavěná kamera, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Data o počasí Teploměr
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Kalkulačka, Najděte telefon, Rodičovská kontrola, GEO plot, Vzdálené odposlechy, Tlačítko SOS
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, stopky
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 17.00 mm
Dostupné jazyky polski, angielski, czeski, węgierski, słowacki, litewski, łotewski, estoński, niemiecki, włoski, niderlandzki, fiński
Značka Garett
Model 5904238484920
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5904238484920

Recenze o Garett Kids Sun Ultra 4G Black 5904238484920

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně