5904238484951 Dětská Chytre hodinky Garett Kids Fit Černá Garett Kids Fit Black

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238484951

Garett Kids Fit Black 5904238484951 jsou funkční chytré hodinky určené pro mladé milovníky moderních technologií. Dotykový, podsvícený displej s rozlišením 240x240 px umožňuje využívat četné funkce, jako jsou upozornění na textové zprávy, focení telefonem, alarm vybití, monitor krevního tlaku, krokoměr, připomenutí hydratace, informace o počasí, stopky, menu v polštině nebo speciální aplikaci MasWear. Chytré hodinky dále obsahují Bluetooth 5.1, šest arkádových her, odmítání hovorů, vyhledávač telefonu, monitor srdečního tepu, pulzní oxymetr, monitor nečinnosti, monitor spánku, probuzení otočnou obrazovkou, kalkulačku a mnoho dalších praktických funkcí. Zařízení je vedeno v černé barvě, a proto se perfektně hodí k mladistvému ​​stylu. Hesalite sklo chrání 1,4” IPS displej proti vnějšímu poškození.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoru nečinnosti vás zařízení upozorní, že je čas se trochu pohnout. To vám umožní pravidelný pohyb, který vám zajistí lepší pocit pohody a pomůže vám pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

IP67

Díky vodotěsnosti IP67 je zařízení zcela prachotěsné a chráněné proti krátkodobému (až 30 minut) ponoření do mělké vody (maximální hloubka 1 metr).

Vestavěná technologie Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovým připojením Bluetooth, které umožňuje snadné spárování zařízení s chytrým telefonem a získání přístupu k mnoha funkcím hodinek.

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238484951

Mechanizm Smartwatch
Pasek - styl Sportovní
Łączność Bluetooth™
Wyświetlacz IPS, vícebarevný
Wyświetlacz dotykowy Ano
Powiadomienia telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Multimedia ovládání fotoaparátu telefonem
GPS sdílené se smartphonem
Funkcje pogodowe Předpověď počasí
Funkcje dodatkowe Budík, Odpočítávadlo, Kalkulačka, Najděte telefon
Funkcje zdrowotne monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Funkcje sportowe krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Dyscypliny běh, kolo, lezení
Tarcza - kolor Zobrazit
Szkiełko Hesalit
Typ paska Silikon
Pasek - kolor Černá
Szerokość Paska 22.00 mm
Klasa szczelności IP67
Rodzaj koperty Plast
Szerokość koperty 41.00 mm
Grubość koperty 11.00 mm
Dostępne języki PL, ENG
Marka Garett
Model 5904238484951
Dla kogo Dětské
Gwarancja 2 roky
EAN 5904238484951

Recenze o Garett Kids Fit Black 5904238484951

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně