Bestseller

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 41 mm
Šířka řemínku 22 mm

Model 5904238484951 Dětská Chytre hodinky Garett Kids Fit Černá Garett Kids Fit Black

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garett Kids Fit Black 5904238484951 jsou funkční chytré hodinky určené pro mladé milovníky moderních technologií. Dotykový, podsvícený displej s rozlišením 240x240 px umožňuje využívat četné funkce, jako jsou upozornění na textové zprávy, focení telefonem, alarm vybití, monitor krevního tlaku, krokoměr, připomenutí hydratace, informace o počasí, stopky, menu v polštině nebo speciální aplikaci MasWear. Chytré hodinky dále obsahují Bluetooth 5.1, šest arkádových her, odmítání hovorů, vyhledávač telefonu, monitor srdečního tepu, pulzní oxymetr, monitor nečinnosti, monitor spánku, probuzení otočnou obrazovkou, kalkulačku a mnoho dalších praktických funkcí. Zařízení je vedeno v černé barvě, a proto se perfektně hodí k mladistvému ​​stylu. Hesalite sklo chrání 1,4” IPS displej proti vnějšímu poškození.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoringu nečinnosti vám zařízení dá vědět, kdy je čas se trochu pohnout. Toto řešení umožňuje pravidelný pohyb, který zajišťuje lepší pocit a pomáhá pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát vašemu zařízení zcela jiný vzhled. Vybírat můžete z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

IP67

Třída voděodolnosti IP67 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči krátkodobému (do 30 minut) ponoření do mělké vody (do hloubky 1 metru).

Vestavěný Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovou Bluetooth konektivitou, díky které můžete zařízení snadno spárovat se svým chytrým telefonem a získat přístup k mnoha funkcím hodinek.

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky měří dobu trvání aktivity, spálené kalorie a ušlou vzdálenost například při běhu nebo jízdě na kole.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Styl řemínku Sportovní
Sdělení Bluetooth™
Displej IPS, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem
GPS sdílené se smartphonem
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Kalkulačka, Najděte telefon
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, lezení
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 41.00 mm
Tloušťka pouzdra 11.00 mm
Dostupné jazyky PL, ENG
Značka Garett
Model 5904238484951
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5904238484951

Recenze o Garett Kids Fit Black 5904238484951

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty