Nový výrobek

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 34 mm
Šířka řemínku 20 mm

Model 5904238485705 Dětská chytre hodinky Garett Kids Essa 4G Šedá Garett Kids Essa 4G Szary

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garett Kids Essa 4G 5904238485705 jsou multifunkční chytré hodinky určené pro děti. Jeho dotykový IPS displej umožňuje používat četné funkce, jako je budík, hlasový záznamník, číselník, WhatsApp messenger, přehrávání trasy, jízdní řád nebo vestavěný Android. Model má také aplikaci s možností GPS, Bluetooth, Geo plot, kalkulačku, menu v polštině, zvukové upozornění, videohovory, vzdálený poslech a mnoho dalších vymožeností. Základem produktu je procesor SL8521E, navíc je kompatibilní se systémy Android 4.0, iOS 9.0 a novějšími. Chytré hodinky zůstaly v šedých barvách. Sklo Hesalite chrání 1,83” displej proti vnějšímu poškození.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Volání a příjem hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže s ním můžete telefonovat – volat a přijímat hovory. Tato funkce je užitečná, když chcete být stále v kontaktu.

IP67

Třída voděodolnosti IP67 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči krátkodobému (do 30 minut) ponoření do mělké vody (do hloubky 1 metru).

Videohovor

Díky vestavěné webové kameře, mikrofonu a reproduktoru umožňuje tento model videohovory. Můžete tak průběžně kontrolovat, jak se vašemu dítěti daří, zda je vše v pořádku a kde se nachází.

Vestavěný systém Android

Systém Android zabudovaný v chytrých hodinkách umožňuje zařízení vykonávat základní funkce mobilního telefonu – podporuje SIM karty všech sítí, navíc je vybaven mikrofonem a reproduktorem.

Vestavěný Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovou Bluetooth konektivitou, díky které můžete zařízení snadno spárovat se svým chytrým telefonem a získat přístup k mnoha funkcím hodinek.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, 4G LTE, USB
Slot pro SIM kartu nanoSIM
Displej IPS, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Whatsapp
Hudba a multimédia přehrávání hudby na hodinkách, vestavěná kamera, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Odpočítávadlo, Kalkulačka, Najděte telefon, Rodičovská kontrola, GEO plot, Vzdálené odposlechy, Tlačítko SOS
Funkce zdraví monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, stopky
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Guma
Barva řemínku Šedá
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 34.00 mm
Tloušťka pouzdra 17.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, DE, IT, NL, FIN, CZ, HU, SK, LV, LT, EST, ES
Značka Garett
Model 5904238485705
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5904238485705

Recenze o Garett Kids Essa 4G Szary 5904238485705

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty