Nový výrobek

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 20 mm

Model 5904238485682 Dětská Chytre hodinky Garett Kids Essa 4G Černá Garett Kids Essa 4G Black

Hodnocení zákazníků: 5
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garett Kids Essa 4G Black 5904238485682 jsou dětské chytré hodinky, které se skládají z obalu z plastu a gumového řemínku. Na dotykovém displeji se zobrazuje klávesnice pro vytáčení a upozornění na hovory a SMS zprávy. Z výrobku je možné nahrávat video, přijímat, odmítat a uskutečňovat hovory, posílat SMS a hlasové zprávy, přehrávat hudbu, kontrolovat absolvované trasy, jízdní řád a uskutečňovat videohovory. Hodinky jsou vybaveny geoohradou, matematickou hrou, kalendářem, kalkulačkou, prohlížečem fotografií, tlačítkem SOS, slotem pro kartu Nano SIM, dále budíkem s funkcí vybíjení, fotoaparátem, aplikací s podporou GPS, Bluetooth, budíkem, diktafonem, snímačem pohybu, funkcemi vyhledávání zařízení, aplikací WhatsApp a vzdáleným odposlechem. Model měří kroky a monitoruje spánek. Chytré hodinky mají 1 GB paměti RAM a 8 GB paměti ROM. Mezi bezpečnostní funkce, které jsou na chytrých hodinkách rozmístěny, patří odemykání obličejem. Specializovanou aplikací je Garett Tracker. Displej lze přizpůsobit výběrem z dostupných ciferníků.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Volání a příjem hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže s ním můžete telefonovat – volat a přijímat hovory. Tato funkce je užitečná, když chcete být stále v kontaktu.

IP67

Třída voděodolnosti IP67 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči krátkodobému (do 30 minut) ponoření do mělké vody (do hloubky 1 metru).

Videohovor

Díky vestavěné webové kameře, mikrofonu a reproduktoru umožňuje tento model videohovory. Můžete tak průběžně kontrolovat, jak se vašemu dítěti daří, zda je vše v pořádku a kde se nachází.

Vestavěný systém Android

Systém Android zabudovaný v chytrých hodinkách umožňuje zařízení vykonávat základní funkce mobilního telefonu – podporuje SIM karty všech sítí, navíc je vybaven mikrofonem a reproduktorem.

Vestavěný Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovou Bluetooth konektivitou, díky které můžete zařízení snadno spárovat se svým chytrým telefonem a získat přístup k mnoha funkcím hodinek.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Materiał koperty ALT Tworzywo
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, 4G LTE, USB
Slot pro SIM kartu nanoSIM
Displej IPS, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Whatsapp
Hudba a multimédia vestavěná kamera, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Kalkulačka, GEO plot, Vzdálené odposlechy, Tlačítko SOS, Navigace na hodinkách, Zámek obrazovky
Funkce zdraví monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Guma
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 17.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, DE, IT, NL, FI, CZ, HU, SK, LT, LV, ES
Značka Garett
Model 5904238485682
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5904238485682

Recenze o Garett Kids Essa 4G Black 5904238485682 (1)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 02.09.23
  100%
  Jsem super zklamaná, objednala jsem si černé hodinky essa, ale dostala jsem levnější hodinky - jiný model a v růžové barvě. Měl to být dárek pro mé děti k 1. dni školy. Když jsem jim o omylu řekla, poslala jsem hodinky zpět, abych dostala správnou objednávku, ale nejsou ochotni mi správnou objednávku poslat ani mi vrátit peníze s tím, že potřebují chybnou objednávku vrátit dříve. Takže - od mé původní objednávky uplynulo několik týdnů hodinky neobdrželi, vzali mi peníze a já se z této šlamastyky nemohu dostat. Tento obchod je podvod a nejsou zaměřeni na klienta. Důrazně doporučuji nikdy neobjednávat u Watchard!
  H2li
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty