Bestseller-7%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 20 mm

5904238485699 Dětská chytre hodinky Garett Kids Essa 4G Růžové Garett Kids Essa 4G Różowy

Hodnocení zákazníků: 5
2 451 Kč 2 280 Kč 171 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 059 Kč Instalments 0%: 15 x 152 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238485699

Garett Kids Essa 4G Růžové 5904238485699 jsou dětské chytré hodinky, které vám pomohou zajistit bezpečnost vašeho dítěte. Tento model, který je veden v růžové barvě, se skládá z plastového obalu, gumového řemínku a dotykového displeje krytého hessalitovým sklem s podsvícením a možností přizpůsobení. Zařízení je kompatibilní se systémy Android 4.0+ a iOS 9.0+ a je vybaveno technologiemi Bluetooth, 4G LTE a Wi-Fi. Mezi funkce, které vaše dítě ochrání, patří např: GPS, GPS, LBS a Wi-Fi lokalizace, geo-fencing, přehrávání ujeté trasy, SOS tlačítko, videohovory, hlasové zprávy a vzdálený odposlech. K vybavení pro připojení dále patří možnost přijímat, odmítat a uskutečňovat hovory a odesílat textové zprávy, číselník, messenger WhatsApp, vestavěný slot pro kartu Android a Nano SIM a zvuková upozornění na hovory a textové zprávy. Kromě toho zde najdete také budík s možností vybití, vestavěný fotoaparát se záznamem videa, prohlížeč fotografií, budík, pohybový senzor, hlasový záznamník, odemykání obličejem, matematickou hru, funkci vyhledávání v zařízení, kalendář, kalkulačku, krokoměr, monitor spánku, hudební přehrávač a rozvrh hodin. Aplikace Garett Tracker umožňuje rodičům měnit nastavení hodinek z jejich chytrého telefonu. Odolnost proti vodě je IP67.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP67

Díky vodotěsnosti IP67 je zařízení zcela prachotěsné a chráněné proti krátkodobému (až 30 minut) ponoření do mělké vody (maximální hloubka 1 metr).

Videohovory

Díky vestavěné kameře, mikrofonu a reproduktoru umožňuje tento model vést videohovory. Můžete tak v reálném čase zkontrolovat, jak se vašemu dítěti daří, zda je v pořádku a kde se nachází.

Vestavěný systém Android

Díky vestavěnému systému Android v chytrých hodinkách je zařízení schopno plnit základní funkce mobilního telefonu - podporuje SIM karty všech sítí a je také vybaveno mikrofonem a reproduktorem.

Vestavěná technologie Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovým připojením Bluetooth, které umožňuje snadné spárování zařízení s chytrým telefonem a získání přístupu k mnoha funkcím hodinek.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238485699

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, Wi-Fi, 4G LTE, USB
Slot pro SIM kartu nanoSIM
Displej IPS, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Whatsapp
Hudba a multimédia přehrávání hudby na hodinkách, vestavěná kamera, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Odpočítávadlo, Kalkulačka, Najděte telefon, Rodičovská kontrola, GEO plot, Vzdálené odposlechy, Tlačítko SOS
Funkce zdraví monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, stopky
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Guma
Barva řemínku Růžová
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 17.00 mm
Max. obvod zápěstí 215 mm
Dostupné jazyky PL, EN, DE, IT, NL, FIN, CZ, HU, SK, LV, LT, EST, ES
Značka Garett
Model 5904238485699
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5904238485699

Recenze o Garett Kids Essa 4G Różowy 5904238485699 (1)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 24.08.23
  100%
  Velmi pěkné hodinky. Velký a dobře čitelný displej, velmi dobrá kvalita fotografií a videohovorů ve srovnání s jinými hodinkami, které má náš syn. Dcera je nadšená.
  Iwona Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


//