Nový výrobek

Model 5903246284928 Dámské chytre hodinky Garett Women Eva Garett Women Eva

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Dámské chytre hodinky Garett Eva 5903246284928 je doplňkem pro milovníky klasické černé barvy. Obdélníková obálka i síťovaný náramek jsou vyrobeny z kovu. Pod hessalitovým sklem se nachází dotykový displej s možností přizpůsobení a možností probuzení pohybem zápěstí. Mezi funkce, které se budou hodit při každodenních výzvách, patří budík, časovač, informace o počasí, vibrační upozornění na SMS zprávy, hovory a z aplikací, možnost ovládat hudbu a fotoaparát v telefonu a vyhledání zařízení. Aplikace s možností GPS, krokoměr, počítadlo kalorií, monitor nečinnosti, měření času aktivity a vzdálenosti, měření výkonu a tělesné zátěže, upozornění na nečinnost a sportovní režimy (běh, jízda na kole, chůze, badminton, švihadlo, basketbal, fotbal) jsou vymoženosti určené pro příznivkyně aktivit. Péči o zdraví pomůže zajistit automatická detekce doby odpočinku, měřič krevního tlaku, pulzní oxymetr, monitor srdečního tepu a monitor spánku. Zařízení je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS a připojuje se přes Bluetooth. Stupeň vodotěsnosti výrobku je IP67.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoringu nečinnosti vám zařízení dá vědět, kdy je čas se trochu pohnout. Toto řešení umožňuje pravidelný pohyb, který zajišťuje lepší pocit a pomáhá pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

IP67

Třída voděodolnosti IP67 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči krátkodobému (do 30 minut) ponoření do mělké vody (do hloubky 1 metru).

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky měří dobu trvání aktivity, spálené kalorie a ušlou vzdálenost například při běhu nebo jízdě na kole.

Ovládání hudby v mobilu

Ovládání hudby v telefonu vám umožňuje přepínat, zastavovat a spouštět hudbu na smartphonu ze zápěstí. Díky tomu nemusíte vytahovat telefon, abyste přeskočili skladbu, kterou nechcete poslouchat.

Monitor srdečního tepu

Chytré hodinky jsou vybaveny měřičem tepové frekvence, díky kterému můžete průběžně sledovat hodnotu svého tepu a rychle reagovat v případě netypických výsledků.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Displej IPS, LCD, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
GPS sdílené se smartphonem
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, týmové sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Nerezová ocel / síťovina
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Náramek - síťovina
Šířka řemínku 18.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Mosaz
Šířka pouzdra 39.00 mm
Tloušťka pouzdra 10.00 mm
Max. obvod zápěstí 240 mm
Dostupné jazyky PL, EN
Značka Garett
Model 5903246284928
Typ Dámské
Záruka 2 roky
EAN 5903246284928

Recenze o Garett Women Eva 5903246284928

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně