5903246284928 Dámské chytre hodinky Garett Women Eva Garett Women Eva

Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5903246284928

Dámské chytre hodinky Garett Eva 5903246284928 je doplňkem pro milovníky klasické černé barvy. Obdélníková obálka i síťovaný náramek jsou vyrobeny z kovu. Pod hessalitovým sklem se nachází dotykový displej s možností přizpůsobení a možností probuzení pohybem zápěstí. Mezi funkce, které se budou hodit při každodenních výzvách, patří budík, časovač, informace o počasí, vibrační upozornění na SMS zprávy, hovory a z aplikací, možnost ovládat hudbu a fotoaparát v telefonu a vyhledání zařízení. Aplikace s možností GPS, krokoměr, počítadlo kalorií, monitor nečinnosti, měření času aktivity a vzdálenosti, měření výkonu a tělesné zátěže, upozornění na nečinnost a sportovní režimy (běh, jízda na kole, chůze, badminton, švihadlo, basketbal, fotbal) jsou vymoženosti určené pro příznivkyně aktivit. Péči o zdraví pomůže zajistit automatická detekce doby odpočinku, měřič krevního tlaku, pulzní oxymetr, monitor srdečního tepu a monitor spánku. Zařízení je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS a připojuje se přes Bluetooth. Stupeň vodotěsnosti výrobku je IP67.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoru nečinnosti vás zařízení upozorní, že je čas se trochu pohnout. To vám umožní pravidelný pohyb, který vám zajistí lepší pocit pohody a pomůže vám pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

IP67

Díky vodotěsnosti IP67 je zařízení zcela prachotěsné a chráněné proti krátkodobému (až 30 minut) ponoření do mělké vody (maximální hloubka 1 metr).

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Ovládání hudby v telefonu

Ovládání hudby v telefonu umožňuje přepínat, zastavovat a pouštět hudbu ve smartphonu ze zápěstí. Nemusíte tak vytahovat telefon, abyste přetočili skladbu, kterou zrovna nechcete poslouchat.

Pulsometr

Chytré hodinky jsou vybaveny měřičem srdečního tepu, takže můžete sledovat svůj tep v reálném čase a v případě alarmujících výsledků rychle reagovat.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5903246284928

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Displej IPS, LCD, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
GPS sdílené se smartphonem
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, týmové sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Nerezová ocel / síťovina
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Náramek - síťovina
Šířka řemínku 18.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Mosaz
Šířka pouzdra 39.00 mm
Tloušťka pouzdra 10.00 mm
Max. obvod zápěstí 240 mm
Dostupné jazyky PL, EN
Značka Garett
Model 5903246284928
Typ Dámské
Záruka 2 roky
EAN 5903246284928

Recenze o Garett Women Eva 5903246284928

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně