Bestseller

Model 5903246288872 Dámské chytré hodinky Garett Lady Rosa RT 5903246288872 Garett Lady Rosa RT

Hodnocení zákazníků: 5
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Dámské hodinky Garett Lady Rosa RT 59032462888872 je praktická smartwatch, která bude fungovat jak v práci, tak během tréninku. Jeho černá obálka byla vyrobena z kovu a plastu a udržována ve stejném barevném pásku - z pružné pryže. Přístroj má vestavěný digitální displej s různými štíty, které si vyberete a možnost probudit ruční pohyb - byla pokryta osvědčeným hemsalidním sklem. Model je kompatibilní s systémy Android a IOS a má vestavěnou aplikaci s možností GPS. Výrobek může přijímat z vibračních oznámení Smartphone s SMS zprávami, připojeními a zprávy z aplikace. SmartWatch také umožňuje dálkově ovládat hudební přehrávač a fotoaparát v telefonu. Dalším užitečným vybavením je hledání ztraceného smartphonu. Toto moderní hodinky je také vybaveno monitorem tepové frekvence, sphygmetrem, pulzním oxymetrem, krokoměrem, stopky, informacemi o počasí a mnoha sportovním režimům. SLEEP monitory a nedostatek aktivity a budíku vám umožní sledovat čas a kvalitu rekreace. Hodinky mají odolnost proti prachu a vlhkosti (IP68).

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoringu nečinnosti vám zařízení dá vědět, kdy je čas se trochu pohnout. Toto řešení umožňuje pravidelný pohyb, který zajišťuje lepší pocit a pomáhá pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát vašemu zařízení zcela jiný vzhled. Vybírat můžete z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

IP67

Třída voděodolnosti IP67 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči krátkodobému (do 30 minut) ponoření do mělké vody (do hloubky 1 metru).

Vestavěný Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovou Bluetooth konektivitou, díky které můžete zařízení snadno spárovat se svým chytrým telefonem a získat přístup k mnoha funkcím hodinek.

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky měří dobu trvání aktivity, spálené kalorie a ušlou vzdálenost například při běhu nebo jízdě na kole.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Displej TFT, vícebarevný
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
GPS sdílené se smartphonem
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Budík, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, týmové sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Guma
Barva řemínku Černá
Šířka řemínku 22.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 45.00 mm
Tloušťka pouzdra 11.00 mm
Dostupné jazyky ENG
Značka Garett
Model 5903246288872
Typ Dámské
Záruka 2 roky
EAN 5903246288872

Recenze o Garett Lady Rosa RT 5903246288872 (17)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 22.06.22
  100%
  Hodinky fungují spolehlivě. Synchronizace s telefonem proběhla bez problémů. Má silnou baterii. Doporučuji!
  Mała
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 20.06.22
  100%
  Garett mě zaujal svým minimalistickým designem a obrovskou obrazovkou, což je výhoda. Nejsou drahé a nijak nevyčnívají, ale to je právě jejich výhoda - chtěl jsem něco za dobrou cenu, co funguje, jak má, a příliš nevyčnívá, a to tyto hodinky jsou.
  Marcelina Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 15.06.22
  100%
  100% můj styl. S nákupem jsem spokojen. Funguje perfektně!
  Werka Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty