Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 47 mm
Šířka řemínku 20 mm

5904238483749 Dámské Chytre hodinky Garett Lady Elegance RT Garett Lady Elegance RT

Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238483749

Garett Lady Elegance RT 5904238483749 jsou chytré hodinky pro ženy, které hledají funkční doplněk s univerzálními barvami. Tento černý model se skládá z kulatého pouzdra a síťového náramku z nerezové oceli a dotykového podsvíceného displeje zajištěného hesalitovým sklem. Zařízení je kompatibilní se systémy Android 4.4 a iOS 9.0 (+ novější) a připojuje se k nim přes Bluetooth 5.1. Mezi funkce, které vám pomohou zůstat zdraví a být pravidelně aktivní, patří: Monitor srdečního tepu, Monitor krevního tlaku, Pulzní oxymetr, Sportovní režimy, Krokoměr, Monitor nečinnosti, Připomenutí hydratace, Monitor spánku, Senzor pohybu, Přehrávání trasy a Stopky. Mezi každodenní vymoženosti patří aplikace s možností GPS, vibrační a zvukové upozornění, upozornění na SMS zprávy, hovory a z aplikace, přijímání, odmítání a volání, klávesnice pro vytáčení, ovládání hudby a fotoaparátu z telefonu, vyhledávání zařízení funkce, alarm vybití, informace o počasí, displej buzení, odpočítávací časovač a budík. Můžete si vybrat polskou jazykovou verzi menu. Sada obsahuje přídavný gumový pásek. IP67 je ochrana proti krátkému ponoření do vody a prachu. Na chytré hodinky se vztahuje 2letá záruka.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoru nečinnosti vás zařízení upozorní, že je čas se trochu pohnout. To vám umožní pravidelný pohyb, který vám zajistí lepší pocit pohody a pomůže vám pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP67

Díky vodotěsnosti IP67 je zařízení zcela prachotěsné a chráněné proti krátkodobému (až 30 minut) ponoření do mělké vody (maximální hloubka 1 metr).

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett
  • Přídavný popruh

Více informací Garett 5904238483749

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Displej LCD, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
GPS sdílené se smartphonem
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, týmové sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Nerezová ocel / síťovina
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Náramek - síťovina
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Nerezová ocel
Šířka pouzdra 47.00 mm
Tloušťka pouzdra 12.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CHN, JPN, DE, FR, ES, AR, RU, UKR, PT
Značka Garett
Model 5904238483749
Typ Dámské
Záruka 2 roky
EAN 5904238483749

Recenze o Garett Lady Elegance RT 5904238483749

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně