Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 39 mm
Šířka řemínku 20 mm

Model 5904238484814 Dámské Chytre hodinky Garett GRC CLASSIC Gold Garett GRC CLASSIC Gold

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garett GRC CLASSIC Gold 5904238484814 jsou dámské chytré hodinky ve zlatých a růžových tónech. Dotyková obrazovka má na výběr různé motivy číselníku, což zajišťuje personalizaci podle vašich představ. Zařízení umožňuje využívat vymoženosti, jako je fotografování pomocí telefonu, ovládání přehrávání hudby, monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr, krokoměr, monitor spánku, informace o počasí, stopky, časovač nebo budík. Své oblíbené doplňky najdete rychle díky funkcím vyhledávání zařízení a telefonu. Milovníkům sportu se bude líbit přítomnost až 101 sportovních režimů. Funkce volání přes Bluetooth vám umožňuje pohodlně uskutečňovat a přijímat hlasové hovory, aniž byste museli používat telefon. Hodinky jsou kompatibilní s Androidem 5.0 (a vyšším) a iOS 9.0 (a vyšším). Výrobek je přizpůsoben ke koupání.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát vašemu zařízení zcela jiný vzhled. Vybírat můžete z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Volání a příjem hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže s ním můžete telefonovat – volat a přijímat hovory. Tato funkce je užitečná, když chcete být stále v kontaktu.

IP68

Třída vodotěsnosti IP68 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči ponoření (maximálně hodinu) do vody v malých hloubkách. S támto modelem tedy můžete plavat po povrchu.

Hlasové zprávy

Vestavěný mikrofon v chytrých hodinkách umožňuje nechávat a přijímat hlasové zprávy. Díky tomu můžete zůstat se svým dítětem neustále v kontaktu.

Vestavěný Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovou Bluetooth konektivitou, díky které můžete zařízení snadno spárovat se svým chytrým telefonem a získat přístup k mnoha funkcím hodinek.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Displej AMOLED
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Guma
Barva řemínku Růžová
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 39.00 mm
Tloušťka pouzdra 11.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, SK, HUN
Značka Garett
Model 5904238484814
Typ Dámské
Záruka 2 roky
EAN 5904238484814

Recenze o Garett GRC CLASSIC Gold 5904238484814

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně