Vzestup nejuznávanějších manufaktur byl obvykle vyvolán jedinečnou vizí a individuálním přístupem k výrobě hodinek. Nejinak tomu bylo i v případě značky CT Suderia, jejíž největší inspirací byl Ariodante Margaritelli - oddaný italský hodinář, který během první a druhé světové války připravoval přístroje pro armádu. CT Suderia se zaměřuje na výrobu špičkových přístrojů, jejichž design odkazuje na elitní svět Café Racer, zatímco vybavení a konstrukce je odkazem dědečka majitele - již zmíněného Ariodante Margaritelliho.

číst dál

CT Scuderia hodinky

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru.

Některé značky založili hodináři 19. století, jiné se jimi inspirovaly. To byl přesně případ značky CT Scuderia, kterou založil zkušený hodinář, spolupracovník takových společností, jako je Fossil nebo Emporio Armani. Nakonec se Enrico Margaritelli, inspirován svým dědečkem, který byl rovněž hodinářem, rozhodl zahájit vlastní kariéru samostatného hodináře.

Vášeň pro sport a hodinářství v hodinkách CT Scuderia

Hodinky CT Scuderia se zrodily z velké fascinace hodinářským řemeslem. Díky tomu získaly podstatný důvod, proč se neustále posouvat výš a neustále obohacovat svou nabídku.

Hodinky CT Scuderia bez výjimky představují sportovní, dynamický vzhled charakteristický pro každou italskou Scuderii. Díky tomu připomínají rychlá auta a vzrušující závody - jsou ideální pro každého, kdo se pohybuje ve světě motorismu a neváhá jet rychlostí blesku, aby dosáhl svého cíle.

Vyberte si nyní italské hodinky CT Scuderia a zjistěte, zda vyhovují vašemu stylu. Podívejte se, jak dokonale v nich budete vypadat, nasedněte do auta a ukažte, že jste stvořeni pro sezení za volantem!

Oficiální prodejce CT Scuderia - autorizovaný obchod - distributor

Pokud si v našem obchodě vyberete hodinky CT Scuderia, získáte originální modely vyrobené v Itálii přímo od výrobce. Byly dovezeny licencovaným distributorem, což je zárukou jejich vysoké kvality. Hodinky vybírejte pouze u spolehlivých autorizovaných prodejců.

Hodinky CT Scuderia

Podívejte se, čím se značka CT Scuderia vyznačuje. Obchod Hodinkovna nabízí širokou škálu a rozmanitost modelů, takže si můžete vybrat hodinky, které splní všechna vaše očekávání. Naše hodinářství CT Scuderia je tou nejlepší volbou - neváhejte a navštivte nás na Hodinkovna.cz.