Bestseller-40%
Šířka řemínku22.00 mm
Materiál řemínkuSilikon
SklíčkoSafírové
Dotykový displejAno
Materiál pouzdraTitan

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050520000 Chytré Hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium

Hodnocení zákazníků: 5
13 759 Kč 8 229 Kč 5 530 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 13 759 Kč Instalments 0%: 15 x 549 Kč
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Suunto SS050520000

Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 jsou sportovní chytré hodinky pro milovníky aktivit, včetně těch outdoorových. Vysoká kvalita materiálů použitých k výrobě jeho součástí zaručuje odolnost a pohodlí. Tmavě modrý měkký silikonový řemínek je kombinován s titanově šedým pouzdrem. Tento materiál se vyznačuje lehkostí a odolností vůči nepříznivým podmínkám a je také vhodným řešením pro alergiky. Digitální displej, který je krytý safírovým sklem, byl u tohoto modelu oproti předchozím kolekcím značky vylepšen, a zaručuje tak ještě lepší kvalitu obrazu. Mezi speciální funkce přístroje patří energeticky úsporný Bluetooth 5, pulzní oxymetr, nový snímač srdečního tepu, automatické podsvícení ciferníku při zvednutí ruky, více než 80 sportovních režimů nebo podpora Komoot a Fatmap Suunto Plus. Aktualizace systému probíhají automaticky. Vodotěsnost přístroje je 100 metrů. V režimu GPS vydrží baterie až 25 hodin, zatímco modul Tour až 170 hodin. Nový způsob nabíjení umožňuje připravit baterii na hodinový trénink za 5 minut. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka a je zabalen v originálním obalu.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Inteligentní režimy baterie

Inteligentní správa baterie, která zajistí, že se hodinky nevybijí, když to nejvíce potřebujete. Hodinky navíc zaznamenávají vaše tréninkové návyky a připomínají vám, kdy je třeba dobít baterii.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou navrženy pro konkrétní aktivity a použití, od běžné chůze až po triatlonové závody.

FusedTrack™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ společnosti Suunto kombinuje data GPS a pohybového senzoru, čímž zlepšuje přesnost sledování a měření vzdálenosti. To umožňuje prodloužit životnost baterie snížením spotřeby energie GPS, aniž by se výrazně snížila přesnost.

Navigace GPS

Systém GPS umožňuje navigaci jak při sledování naplánované trasy, tak při směřování k bodu POI a při návratu do výchozího bodu.

Prémiové sportovní hodinky

Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 jsou modelem určeným pro lidi, kteří mají rádi outdoorové výzvy a sportovní aktivity. Tyto hodinky jsou vybaveny mnoha praktickými funkcemi, sportovními režimy a vymoženostmi, které vám usnadní každodenní život. Vylepšený displej poskytuje vysokou kvalitu obrazu a Bluetooth 5 je ještě úspornější než předchozí generace. Díky výkonné baterii a novému nabíjecímu kabelu vydrží výrobek v režimu Tour až 170 hodin. Rychlé nabíjení umožňuje dobití baterie do plného stavu až za 40 minut. Titanové pouzdro, v němž je zasazen displej, zajišťuje odolnost výrobku - hodinky vydrží i ty nejnáročnější podmínky - lze je používat v mrazu i v extrémním horku - umožňují využívat předpovědi počasí a navigují pomocí technologie GPS. Design výrobku se hodí zejména ke sportovnímu oblečení.

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. Společnost Suunto se v průběhu let trvale profiluje jako přední výrobce sportovních hodinek a navrhuje přístroje, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Suunto 9 Peak doporučeno - recenze odborníků a testerů

Runner's World
Runner's World
Suunto 9 Peak jsou běžecké, outdoorové, extrémní, multisportovní (vyberte si, co je vašemu srdci nejbližší) hodinky, které se na první pohled liší - a to velmi - od všeho, na co jsme si u Suunto již zvykli u řady 9
.
Outdoor Magazyn
Časopis Outdoor
Nástroj, který je nejen užitečný, ale byl vytvořen s ohledem na moderní design a vyroben s použitím robustních a pokročilých technologií a materiálů.
Jedním
slovem: vřele doporučujeme
.
Climbing.co.uk
Climbing.co.uk
Suunto 9 Peak jsou moderní chytré sportovní hodinky s profesionálními funkcemi. Jsou to také nejtenčí a nejmenší hodinky, jaké kdy Suunto vyrobilo.
Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium

Vynikající kvalita provedení

Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 jsou modelem, který vyniká svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej. Obrazovka je oproti předchozím modelům vylepšená a poskytuje lepší viditelnost obrazu.
 • Safírové sklo chránící displej.
 • Pohodlný silikonový řemínek v tmavě modré barvě.
 • Šedý titanový plášť třídy 5, materiál, který je lehký, odolný vůči nepříznivým vnějším vlivům a bezpečný pro alergiky.
 • Baterie v podobě lithium-iontového akumulátoru. V režimu GPS vydrží až 25 hodin a v režimu Tour přibližně 170 hodin.
Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000

Rozsáhlé funkce

Hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 mají:

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Připojení Bluetooth 5 - ještě úspornější než jeho předchůdci.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
 • Pulzní oxymetr.
 • Monitorování činnosti.
 • Monitorování spánku
 • Funkce počasí
 • Kompas.
 • Výškoměr (nadmořská výška je udávána na základě GPS).
Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000

Suunto - váš osobní asistent

Hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 mají:

 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Možnost provozu hodinek při teplotách od -20 do +60 °C.
 • Navigace GPS.
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Více než 80 sportovních režimů.
 • Automatické osvětlení číselníku při zvednutí ruky.
 • Automatické aktualizace softwaru. Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Model se aktualizuje automaticky (bezdrátově přes Bluetooth - propojením telefonu s hodinkami). Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.
 • Podpora pro Komoot a Fatmap Suunto Plus™ - režimy: Ghost Runner (závodění proti vašemu předchozímu tréninkovému rekordu), Force to Route (podpora městského tréninku).
 • Rychlé nabíjení - nový kabel umožňuje nabít baterii zařízení za 40 minut, přičemž 5 minut nabíjení stačí na hodinu tréninku.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Díky této technologii je sledování vzdálenosti a trasy během běžeckého tréninku mimořádně efektivní a nehrozí, že by se hodinkám vybila baterie. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky chytrým upozorněním hodinky navrhnou změnu režimu na vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium power modes

Dlouhý trénink? Prodloužení životnosti baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Můžete nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykového displeje a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci získáte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, které trénink s hodinkami Suunto ještě zefektivní:
 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů se nemusíte obávat poškození mechanismu při plavání nebo potápění bez akvalungu.

zegarek navzdory suunto 9 paski

Snadná výměna řemínků díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje rychlé odpojení od obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat se svým chytrým telefonem. Jak to děláte? Níže uvedená videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je snadné a rychlé. V několika málo krocích můžete sledovat účinky tréninku na displeji svého chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš smartphone by měl mít iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Nahodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuální
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050520000

Strojek Smartwatch
Typ spony Spona / přezka
Připevnění řemínku Rychlé vydání
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Námořnická modrá
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Titan
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 10.60 mm
Max. obvod zápěstí 175 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
Značka Suunto
Model SS050520000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084505507

Recenze o Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 (14)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 26.04.23
  100%
  mega hodiny. skvělé!
  Kub$x Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 05.11.22
  100%
  Zkontroloval jsem většinu nejnovějších hodinek od různých společností. Suunto 9 Peak - v horách nemají konkurenci. GPS má velmi přesný signál, záznam dat, barometr nejlepší na trhu! Testoval jsem několik vrcholů v Alpách 2500-3000 m. Pokud chcete sportovní hodinky, je to nejlepší volba. Suunto pomáhá v mnoha ohledech. Nejlepší kvalita materiálů.
  Marek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 09.07.22
  100%
  Hodinky skvěle sedí na ruce. modul HR skvěle shromažďuje měření, mnohem lépe než konkurence, kterou jsem používal několik let. Hodinky jsou velmi lehké, to oceníte při celodenním nošení a běhání. Baterie vydrží lépe, než uvádí výrobce.
  Arch Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 04.06.22
  100%
  Skvělé hodinky za dobrou cenu. V současné době podle mého názoru nejlepší poměr cena/výkon.
  Filip Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 5. 30.08.21
  100%
  Super běžecké hodinky, velmi lehké. Ukazuje velmi přesné výsledky. Spolehlivý.
  Marty78 Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 6. 27.07.21
  100%
  Páni, perfektní hodinky, na něco takového jsem čekal. Asi je důvod, proč jsem s koupí dalšího modelu této značky otálel. Zlobil bych se sám na sebe, kdybych se rozhodl pro nižší model chytrých hodinek. Lehkost byla opravdu cítit a netajím se tím, že mě překvapila. Hodinky se na ruce neotiskují. Báječné!
  sunciakoc Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 7. 26.07.21
  100%
  Pro mě super model, pohodlí při nošení opravdu na straně plus, a přesto jsem si v životě prošel trochu těchto sportovních hodinek. Cvičím, běhám, skáču, jezdím na koni a to vše dělám profesionálně, takže jsem potřeboval něco, co by bylo tak trochu multifunkční. Vřele doporučuji!
  Agata Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 8. 21.07.21
  100%
  Vidím, že nejsem jediný, kdo je s tímto modelem spokojen. Je lehký, to je jeho primární největší výhoda. Dotykový displej je skvělý. Ten mi u jiných modelů této značky chyběl. Tréninky s těmito hodinkami se staly lepšími a opravdu, mnohem pohodlnějšími na plánování a provedení..... :)
  Jnk Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 9. 15.07.21
  100%
  Chytré hodinky pro speciální úkoly. V obchodě jsem si je nasadil neochotně, myslel jsem si, že je to nová kobyla, těžká jako čert a nepohodlná na používání. Okamžitě jsem se musel omluvit jak hodinkám, tak prodejci a vůbec celému vesmíru za to, že jsem měl takové špatné myšlenky. Lehký model a opravdu stojí za ty peníze. Rád vidím dotykový displej a silné ochranné sklo - nečekal jsem, že to bude až tak působivé. Koupil jsem ho po celkem deseti minutách počítání. A nelituji toho. Doporučuji.
  birsingir Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 10. 12.07.21
  100%
  Velmi dobré hodinky. Byly vybrány po dlouhém zvažování, vlastně jsem přemýšlel o garminu, ale nakonec jsem se rozhodl, že už garmin mám, takže teď je čas na suunto. Velmi specifické - mají spoustu funkcí, které jsem potřeboval, včetně konečně dotykového displeje. Tlačítka jsou sice pěkná, ale z dlouhodobého hlediska člověka zarazí, když musí všechno naklikat. Chytré hodinky jsou určitě lehké a řemínek je velmi příjemný. Dobře měří srdeční tep a puls. Doporučujeme.
  Krzysiek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně