Bestseller-41%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm
Na skladě

Model SS050520000 Chytré Hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium

Hodnocení zákazníků: 5
16 156,00 Kč 9 520,00 Kč 6 636,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 9 520,00 Kč 1 586,67 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 je sportovní smartwatch pro fanoušky činnosti, včetně outdoorových aktivit. Vysoká kvalita materiálů, ze kterých byly vytvořeny jeho prvky, zaručuje pevnost a pohodlí použití. Navy modrá, nakloněná z měkkého silikonového popruhu byl připojen k obálce titanově šedé. Tento materiál se vyznačuje lehkostí a odolností vůči obtížným podmínkám a je dobrým řešením pro alergiky. Digitální displej byl pokrytý safírem, digitální displej byl v tomto modelu vylepšen ve srovnání s předchozími sbírkami značek, díky kterému zaručuje ještě lepší kvalitu obrazu. Zvláštní výhody zařízení jsou: energeticky úsporné Bluetooth 5, pulzní oxymetr, nový senzor tepové frekvence, podsvícení automatického štítu po zvednutí rukou, přes 80 sportovních režimů nebo podpory pro Komoto a FatMap Suunto Plus. Automatické aktualizace systému. Vodivost zařízení má 100 metrů. V režimu GPS baterie pracuje až 25 hodin a v případě modulu trasování dosáhne tentokrát až 170 hodin. Nová metoda nabíjení umožňuje připravit baterii pro hodinový trénink za 5 minut. Produkt se vztahuje 2-letá záruka a byl balen do původního obalu.

Suunto 9 Peak doporučeno - recenze odborníků a testerů

Svet behu
Svet behu
Hodinky pro výjimečné příležitosti při sportu a dobrodružných zážit-cích, které s vámi zůstanou navždy. Suunto 9 Peak jsou nejtenčí, nejmenší a nejodolnější sportovní hodinky, které značka Suunto kdy vyrobila.
Treking.cz
Treking.cz
Dobrodružství nelze změřit, ale můžete je prožít. Hodinky Suunto 9 Peak se osvědčí během Suunto 9 Peakkaždé výpravy, protože se hodí k jakémukoliv oblečení a do každého počasí a rovněž přinášejí maximální komfort při nošení ve dne i v noci.
Techgurusk.cz
Techgurusk.cz
Hodinky Suunto 9 Peak, navrhnuté vo Fínsku a testované v extrémnych podmienkach, v sebe spájajú moderný dizajn a vynikajúcu odolnosť, a tak poskytujú komfort na náročných výpravách.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Konektivita

Inteligentní připojení s mobilními zařízeními díky inteligentní technologii Bluetooth.

FusedTrack ™

Algoritmus Suunto je jedinečný algoritmus FunedTraxtTrack ™ kombinuje data GPS a pohybových snímačů pro zlepšení přesnosti stopy a vzdálenosti. To vám umožní prodloužit životnost baterie snížením výkonu GPS bez významného ohrožení přesnosti.

GPS navigace

GPS umožňuje navigaci jak při plánované trase, míří do umístění POI nebo při návratu do výchozího bodu.

Správa napájení baterie

Inteligentní technologie baterií zajišťuje, že vaše hodinky nevyčerpají moci, když to nejvíce potřebujete. Kromě toho se hodinky učí vaše tréninkové vzory a dokonce vám připomíná, abyste ho účtovali, abyste byli vždy připraveni na další relaci.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou určeny pro konkrétní aktivity a účely, od příležitostné procházky venku do triatlonského závodu.

Testováno tvrdý

Hodinky byly testovány do extrému s tisíci hodin reálného využití v nejtěžších podmínkách Suuntho vnitřním testovacím týmem a sportovci po celém světě.

Prémiové sportovní hodinky

Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 jsou modelem určeným pro lidi, kteří mají rádi outdoorové výzvy a sportovní aktivity. Tyto hodinky jsou vybaveny mnoha praktickými funkcemi, sportovními režimy a vymoženostmi, které vám usnadní každodenní život. Vylepšený displej poskytuje vysokou kvalitu obrazu a Bluetooth 5 je ještě úspornější než předchozí generace. Díky výkonné baterii a novému nabíjecímu kabelu vydrží výrobek v režimu Tour až 170 hodin. Rychlé nabíjení umožňuje dobití baterie do plného stavu až za 40 minut. Titanové pouzdro, v němž je zasazen displej, zajišťuje odolnost výrobku - hodinky vydrží i ty nejnáročnější podmínky - lze je používat v mrazu i v extrémním horku - umožňují využívat předpovědi počasí a navigují pomocí technologie GPS. Styl výrobku se hodí zejména ke sportovnímu oblečení.

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale profiluje jako přední výrobce sportovních hodinek a navrhuje zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium

Vynikající kvalita provedení

Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 jsou modelem, který vyniká svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej. Obrazovka je oproti předchozím modelům vylepšená a poskytuje lepší viditelnost obrazu.
 • Safírové sklo chránící displej.
 • Pohodlný silikonový řemínek v tmavě modré barvě.
 • Šedý titanový plášť třídy 5, materiál, který je lehký, odolný vůči nepříznivým vnějším vlivům a bezpečný pro alergiky.
 • Baterie v podobě lithium-iontového akumulátoru. V režimu GPS vydrží až 25 hodin a v režimu Tour přibližně 170 hodin.
Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000

Rozsáhlé funkce

HodinkySuunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 mají:

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Připojení Bluetooth 5 - ještě úspornější než jeho předchůdci.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
 • Pulzní oxymetr.
 • Monitorování činnosti.
 • Monitorování spánku
 • Funkce počasí
 • Kompas.
 • Výškoměr (nadmořská výška je založena na GPS).
Chytré hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000

Suunto - váš osobní asistent

Hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 mají:

 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Možnost provozu hodinek při teplotách od -20 do +60 °C.
 • Navigace GPS.
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Více než 80 sportovních režimů.
 • Automatické osvětlení číselníku při zvednutí ruky.
 • Automatické aktualizace softwaru. Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Model se aktualizuje automaticky (bezdrátově přes Bluetooth - propojením telefonu s hodinkami). Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.
 • Podpora pro Komoot a Fatmap Suunto Plus™ - režimy: Ghost Runner (závodění proti vašemu předchozímu tréninkovému rekordu), Force to Route (podpora městského tréninku).
 • Rychlé nabíjení - nový kabel umožňuje nabít baterii zařízení za 40 minut, přičemž 5 minut nabíjení stačí na hodinu tréninku.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Tato technologie umožňuje efektivně sledovat vzdálenost a trasu během běžeckého tréninku, aniž by se vybíjela baterie hodinek. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky chytrým upozorněním hodinky navrhnou změnu režimu na vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium power modes

Dlouhý trénink? Prodlužte životnost baterie

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Můžete nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykového displeje a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat hotový soubor .gpx pro svůj příští závod nebo dobrodružství (možnost dostupná pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy.
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum.

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožní přístup k vysoce specializovaným možnostem, které trénink s hodinkami Suunto ještě zefektivní:
 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech.

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k příslušné platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů se nemusíte obávat poškození mechanismu při plavání nebo potápění bez akvalungu.

zegarek navzdory suunto 9 paski

Výměna řemínku "Quick-release" pro snadnou výměnu

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože řemínek je vybaven speciální páčkou, která umožňuje jeho rychlé odpojení od obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na nabídku vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat s chytrým telefonem. Jak to děláte? Následující videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je snadné a rychlé. V několika málo krocích můžete sledovat účinky svého tréninku na displeji chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš smartphone by měl mít iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Na hodinky Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Suunto

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Námořnická modrá
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Titan
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 10.60 mm
Max. obvod zápěstí 17.5 cm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
Značka Suunto
Model SS050520000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084505507

Recenze o Suunto 9 Peak Granite Blue Titanium SS050520000 (13)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 05.11.22
  100%
  Zkontroloval jsem většinu nejnovějších hodinek od různých společností. Suunto 9 Peak – v horách nemá konkurenci. GPS má velmi přesný signál, úložiště dat, nejlepší barometr na trhu! Testoval jsem několik vrcholů v Alpách 2500-3000 m n. m. Chcete sportovní hodinky, to je nejlepší volba. Suunto pomáhá mnoha způsoby. Nejlepší kvalita materiálů.
  Marek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 09.07.22
  100%
  Hodinky jsou skvělé na ruce. HR modul je skvělý ve sběru měření, mnohem lepší než konkurence, kterou používám již několik let. Hodinky jsou velmi lehké, což lze ocenit při celodenním nošení a běhání. Baterie se drží lépe, než uvádí specifikace výrobce.
  Arch Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 04.06.22
  100%
  Skvělé hodinky za dobrou cenu. Aktuálně dle mého názoru nejlepší poměr cena/výkon.
  Filip Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty

Získejte k těmto hodinkám speciální řemínek

 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 11:00 - 20:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT