-38%
Szerokość Paska22.00 mm
Typ paskaSilikon
Wyświetlacz dotykowyAno
SzkiełkoSafírové

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm

SS050522000 Chytré Hodinky Suunto 9 Peak All Black SS050522000 Suunto 9 Peak All Black

Hodnocení zákazníků: 5
9 941 Kč 6 165 Kč 3 776 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 9 941 Kč Instalments 0%: 15 x 411 Kč
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování zdarma Objednejte si na tento produkt zdarma gravírování. Více informací v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Suunto SS050522000

Sportovní chytré hodinky Suunto 9 Peak All Black SS050522000 doplní váš aktivní životní styl a skvěle se hodí pro outdoorové aktivity. Materiály použité k výrobě modelu zajišťují vysokou kvalitu a odolnost. Silikonový řemínek i kruhový obal zůstaly v černé barvě. Na výrobu pouzdra byla použita nerezová ocel. Digitální displej, krytý safírovým sklem, byl u tohoto modelu oproti předchozím kolekcím značky vylepšen, a zaručuje tak ještě lepší kvalitu obrazu. Mezi přednosti hodinek patří energeticky úsporné Bluetooth 5, pulzní oxymetr, nový snímač srdečního tepu, automatické podsvícení ciferníku při zvednutí ruky, více než 80 sportovních režimů nebo podpora aplikací Komoot a Fatmap Suunto Plus. Aktualizace systému probíhají automaticky. Vodotěsnost přístroje je 100 metrů. V režimu GPS vydrží baterie až 25 hodin, zatímco modul Tour až 170 hodin. Nový způsob nabíjení umožňuje připravit baterii na hodinový trénink za 5 minut. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka a je zabalen v originálním obalu.

Watch Faces

Pokyny pro práci v terénu
Pokyny pro práci v terénu

Přístroj nepřetržitě měří absolutní atmosférický tlak pomocí vestavěného snímače tlaku. Na základě tohoto měření a referenční výšky vypočítá nadmořskou výšku nebo tlak vzduchu.

Pulzní oxymetr
Pulzní oxymetr

Přístroj lze použít k měření hladiny kyslíku v krvi. Může poskytnout informace o přetrénování nebo únavě a pomoci vám posoudit pokrok v aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce. Normální hladina kyslíku v krvi se pohybuje mezi 96 a 99 %.

Sportovní režimy
Sportovní režimy

Zařízení je vybaveno řadou sportovních režimů, v nichž můžete měřit délku aktivity, ujetou vzdálenost nebo hodnotu srdečního tepu a zónu intenzity. V horní části obrazovky se zobrazí název a ikona vybraného sportu.

Ghost runner
Ghost runner

Ghost runner vám pomůže udržet stálé tempo během tréninku. Umožňuje nastavit cílové tempo a zobrazuje vzdálenost "virtuálnímu běžci", který jde po stejné trase. Aktuální tempo se zobrazuje v pravém horním rohu.

Navigace
Navigace

Navigační funkce zahrnují: navigaci podle směru nebo nadmořské výšky, kalibrovatelný digitální kompas, vyhledávání výchozího bodu, navigaci po trase, navigační tipy a navigaci po bodech zájmu.

Aktualizace softwaru
Aktualizace softwaru

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Po připojení k aplikaci Suunto se model automaticky aktualizuje. Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Funkce

Suunto Premium Partner

Jako prémiový partner Suunto poskytujeme profesionální služby - přístup k certifikovaným poradcům a informačním materiálům a profesionální poprodejní péči se servisní podporou.

Inteligentní režimy baterie

Inteligentní správa baterie, která zajistí, že se hodinky nevybijí, když to nejvíce potřebujete. Hodinky navíc zaznamenávají vaše tréninkové návyky a připomínají vám, kdy je třeba dobít baterii.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Více než 80 sportovních režimů

Režimy jsou navrženy pro konkrétní aktivity a použití, od běžné chůze až po triatlonové závody.

FusedTrack™

Jedinečný algoritmus FusedTrack™ společnosti Suunto kombinuje data GPS a pohybového senzoru, čímž zlepšuje přesnost sledování a měření vzdálenosti. To umožňuje prodloužit životnost baterie snížením spotřeby energie GPS, aniž by se výrazně snížila přesnost.

Navigace GPS

Systém GPS umožňuje navigaci jak při sledování naplánované trasy, tak při směřování k bodu POI a při návratu do výchozího bodu.

Prémiové sportovní hodinky

Chytré hodinky Suunto 9 Peak All Black SS050522000 jsou modelem černé barvy určeným pro sportovní nadšence. Praktické funkce hodinek zahrnují řadu sportovních režimů, pulzní oxymetr, měření tepové frekvence na zápěstí a vybavení pro každodenní život. Vylepšený displej krytý safírovým sklem poskytuje vysokou kvalitu obrazu a Bluetooth 5 je ještě úspornější než předchozí generace. Díky výkonné baterii a novému nabíjecímu kabelu vydrží výrobek v režimu Tour až 170 hodin. Rychlé nabíjení umožňuje dobít baterii do plna za pouhých 40 minut. Ocelové pouzdro, v němž je zasazen displej, zajišťuje odolnost výrobku - hodinky vydrží i ty nejnáročnější podmínky - lze je používat v mrazu i v extrémním horku - umožňují využívat předpovědi počasí a navigují pomocí technologie GPS. Design výrobku se hodí zejména ke sportovnímu oblečení.

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a navrhuje zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Suunto 9 Peak doporučeno - recenze odborníků a testerů

Runner's World
Runner's World
Suunto 9 Peak jsou běžecké, outdoorové, extrémní, multisportovní hodinky (vyberte si, co je vašemu srdci nejbližší), které se na první pohled liší - a to velmi - od všeho, na co nás Suunto již u řady 9 zvyklo
.
Outdoor Magazyn
Časopis Outdoor
Nástroj, který je nejen užitečný, ale byl vytvořen s ohledem na moderní design a vyroben s použitím robustních a pokročilých technologií a materiálů.
Jedním
slovem: vřele doporučujeme
.
Climbing.co.uk
Climbing.co.uk
Suunto 9 Peak jsou moderní chytré sportovní hodinky s profesionálními funkcemi. Jsou to také nejtenčí a nejmenší hodinky, jaké kdy Suunto vyrobilo.
Chytré hodinky Suunto 9 Peak All Black

Vynikající kvalita provedení

Chytré hodinky Suunto 9 Peak All Black SS050522000 jsou modelem, který vyniká svými specifikacemi. Model se skládá z:

 • Barevný dotykový displej. Obrazovka je oproti předchozím modelům vylepšená a poskytuje lepší viditelnost obrazu.
 • Safírové sklo chránící displej.
 • Pohodlný silikonový řemínek v černé barvě.
 • Černá obálka z nerezové oceli.
 • Baterie v podobě lithium-iontového akumulátoru. V režimu GPS vydrží v provozu až 25 hodin a v režimu Tour přibližně 170 hodin.
Chytré hodinky Suunto 9 Peak All Black SS050522000

Rozsáhlé funkce

HodinkySuunto 9 Peak All Black SS050522000 mají:

 • Tři předdefinované režimy baterie.
 • Připojení Bluetooth 5 - ještě úspornější než jeho předchůdci.
 • Fusedtrack - technologie užitečná zejména při dlouhých trénincích.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí.
 • Pulzní oxymetr.
 • Monitorování činnosti.
 • Monitorování spánku
 • Funkce počasí
 • Kompas.
 • Výškoměr (nadmořská výška je udávána na základě GPS).
Chytré hodinky Suunto 9 Peak All Black SS050522000

Suunto - váš osobní asistent

Hodinky Suunto 9 Peak All Black SS050522000 mají:

 • Připojení k chytrému telefonu (iPhone, Android) - časovač zobrazuje upozornění na hovory, zprávy a oznámení.
 • Kompatibilita s aplikacemi: Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další.
 • Možnost provozu hodinek při teplotách od -20 do +60 °C.
 • Navigace GPS.
 • Navigace POI (Point of Interest) - uložte si místa do aplikace Suunto nebo do hodinek a navigujte je pomocí chytrých hodinek.
 • Více než 80 sportovních režimů.
 • Automatické osvětlení číselníku při zvednutí ruky.
 • Automatické aktualizace softwaru. Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Model se aktualizuje automaticky (bezdrátově přes Bluetooth - propojením telefonu s hodinkami). Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.
 • Podpora pro Komoot a Fatmap Suunto Plus™ - režimy: Ghost Runner (závodění proti vašemu předchozímu tréninkovému rekordu), Force to Route (podpora městského tréninku).
 • Rychlé nabíjení - nový kabel umožňuje nabít baterii zařízení za 40 minut, přičemž 5 minut nabíjení stačí na hodinu tréninku.

Technologie Fusedtrack™

Díky algoritmu Fusedtrack společnosti Suunto jsou data GPS kombinována s údaji ze snímače pohybu. Tato technologie umožňuje efektivně sledovat vzdálenost a trasu během běžeckého tréninku, aniž by se vybíjela baterie hodinek. Provoz technologie Fusedtrack prodlužuje životnost baterie, protože ji částečně zbavuje provozu modulu GPS. Měření přitom zůstávají velmi přesná.

Inteligentní baterie

Hodinky mají tři definované režimy baterie: Výkon, vytrvalost a ultra. Ty zajišťují až 7 dní nepřetržitého provozu modulu GPS. Díky chytrým upozorněním hodinky navrhnou změnu režimu na vhodnější pro danou aktivitu. V závislosti na potřebách uživatele lze vytvořit vlastní režimy.

Pánské hodinky Suunto 9 G1 Baro Charcoal Titanium power modes

Dlouhý trénink? Prodlužte životnost baterie.

V závislosti na vašich potřebách lze optimalizovat výkon baterie hodinek. A nezáleží na tom, jaký druh tréninku máte na mysli - úpravy lze provést v kterémkoli z více než 80 sportovních režimů. Můžete nastavit přesnost GPS, jas a dobu podsvícení obrazovky, úroveň vibrací, ovládání dotykové obrazovky a mnoho dalších možností. Navíc můžete režim baterie snadno změnit i během tréninku, například když zjistíte, že se hodinky před koncem tréninku vybíjejí. Jak prodloužíte dobu chodu hodinek? Podrobnosti o nastavení jsou uvedeny v následujícím videu:

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. Další informace.

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů se nemusíte obávat poškození mechanismu při plavání nebo potápění bez akvalungu.

zegarek navzdory suunto 9 paski

Výměna řemínku "Quick-release" pro snadnou výměnu

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 9 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 22 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Párování hodinek Suunto s telefonem

Chcete-li hodinky Suunto využívat naplno, musíte je spárovat s chytrým telefonem. Jak na to? Následující videa vám to usnadní.

Jak spárovat hodinky Suunto se systémem Android?

Pokud vlastníte chytrý telefon se systémem Android, můžete hodinky snadno spárovat s telefonem a využívat všechny funkce, které nabízí aplikace Suunto. Je důležité poznamenat, že aby bylo párování možné, smartphone by měl mít systém Android 5.0 nebo novější a Bluetooth verze 4.0 nebo novější.

Jak spárovat hodinky Suunto se smartphonem se systémem iOS?

Spárování hodinek Suunto s telefonem se systémem iOS je rychlé a snadné. V několika málo krocích můžete sledovat účinky tréninku na displeji svého chytrého telefonu. Vezměte prosím na vědomí, že váš smartphone by měl mít iOS 10.0 nebo novější, aby bylo párování možné.

Záruka

Nahodinky Suunto 9 Peak All Black SS050522000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení značky Suunto
 • Manuální
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů si hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný zástupce Suunto = podpora centrálního servisu Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050522000

Mechanizm Smartwatch
Pasek - zapięcie Spona / přezka
Pasek - mocowanie Rychlé vydání
Łączność Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, digitální kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Wyświetlacz vícebarevný
Wyświetlacz dotykowy Ano
Powiadomienia telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Multimedia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Funkcje pogodowe Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Funkcje dodatkowe Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek obrazovky
Funkcje zdrowotne měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Funkcje sportowe krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Dyscypliny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Tarcza - kolor Zobrazit
Szkiełko Safírové
Typ paska Silikon
Pasek - kolor Černá
Szerokość Paska 22.00 mm
Wodoszczelność 100 metrů
Rodzaj koperty Nerezová ocel
Szerokość koperty 43.00 mm
Grubość koperty 10.60 mm
Maks. obwód nadgarstka 175 mm
Dostępne języki PL, EN, CS, DA, DE, EL, ES, FI, FR, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR, HE
Marka Suunto
Model SS050522000
Dla kogo Unisex
Gwarancja 2 roky
EAN 6417084505453

Recenze o Suunto 9 Peak All Black SS050522000 (11)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 08.07.22
  100%
  Velmi rychlá a přesná GPS. Koupil jsem ji asi před týdnem a jsem velmi spokojen. GPS je velmi přesná nejen v terénu, ale i ve městě mezi budovami a v lese. Super!
  Mario19 Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 04.06.22
  100%
  Expresní doručení, hodinky jsem měl na ruce druhý den.
  Mariusz Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 01.10.21
  100%
  Skvělé hodiny - vypadají a fungují fenomenálně!
  Danił
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 27.07.21
  100%
  Koupila jsem je manželovi, který dlouho hledal dokonalé hodinky. Jen jsem viděl, jak se mu při pohledu na tento model rozzářily oči, ach jo! Okamžitě letěl ke svému kolu! Nadšený se vrátil po třech hodinách a vykřikoval, že jsou to ty nejlepší hodinky :D a to ještě nepoznal všechny jejich možnosti, haha :) A pak už se jen těšil, jak se bude chovat. Děkuji za rychlé a efektivní dodání, obchod 5/5!
  Żabcia Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 5. 26.07.21
  100%
  Podle toho, co napsali ostatní níže, nemám co dodat, protože se vším souhlasím. Pouze jsem vyměnil lištu za barevnou :) Celkově je ten program pulka, vřele doporučuji!
  RADZIO Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 6. 21.07.21
  100%
  Velmi dobré hodinky - Nevím, proč jsem byl obranný Suunto po dlouhou dobu...? Prodavač mi ukázal několik modelů této značky a nějaké Garminy a Polary. Nakonec jsem se rozhodl pro tento model a nelituji, splňuje všechna má očekávání a potřeby. Cenově vychází dobře, i když mohl být o něco levnější.
  Karolina Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 7. 15.07.21
  100%
  Tyto hodinky budou brzy darovány mé ženě, která se připravuje na triatlon. Zdá se mi, že za ta léta se se značkou Suunto velmi dobře seznámila a spřátelila, takže výběr byl opravdu snadný. Obchod zegarownia.pl oba dobře známe, takže volba padla hned na toto místo. Model už čeká v krabici na rozbalení :) Všichni se těšíme, až si ho vyzvedneme.
  tukan Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 8. 12.07.21
  100%
  Efektivní a výkonný, technicky skvělý. Je dobře, že jej rozšířili o několik funkcí. Zatím se osvědčil na cyklistických výletech a při tréninku v posilovně, s koncem prázdnin projde křtem ohněm v horách. Doporučujeme.
  Kacper Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 9. 05.07.21
  100%
  Co naplat, co naplat, bez Suunto 9 Peak už nemohu žít! Pohodlný řemínek, kdykoli ho můžu vyměnit za jiný a možnosti jsou jako sen. Velmi přesné měření tepové frekvence a konečně pulsní oxymetr pro kontrolu okysličení. Pro mě, horolezce a vášnivého lezce, je to velmi důležitá věc. Baterie vydrží dlouho v běžném režimu hodinek, ale i při zvýšené aktivitě GPS odvádí dobrou práci. Za mě velké plus!
  Qarou Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 10. 02.07.21
  100%
  Koupeno pro mého manžela - udělal spoustu legrace, protože můj manžel trénuje profesionálně a běháme a chodíme společně po horách. Já jsem méně aktivní, takže mi Suunto 3 stačí, ale Lukáš je rád, když má svůj "trenér" pravidelně u sebe (i když sám také trénuje). Zatím nehlásí žádné problémy, takže dávám 5/5.
  Annita Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně