Bestseller-9%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 50 mm
Šířka řemínku 24 mm

SS050379000 Chytré Hodinky Suunto 7 Black Lime Wrist HR GPS SS050379000 Suunto 7 Black Lime Wrist HR GPS

Hodnocení zákazníků: 4.95
8 969 Kč 8 200 Kč 769 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 8 200 Kč Instalments 0%: 15 x 547 Kč
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Tvé fotky

Foto # z 4

Detaily Suunto SS050379000

Chytré hodinky Suunto 7 Black Lime SS050379000 jsou kombinací chytrých hodinek ideálních pro každodenní použití a sportovních hodinek, které jsou ideální jako tréninkový asistent.

Hodinky Suunto 7 mají mimo jiné vestavěnou GPS, bezplatné offline mapy, více než 70 sportovních režimů a operační systém Wear OS od společnosti Google, který umožňuje mimo jiné přístup k modulu pro bezkontaktní platby nebo aplikacím z obchodu Google Play. To vše je uloženo v robustním, odolném polyamidovém obalu vyztuženém skelnými vlákny. Na chytré hodinky Suunto 7 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Watch Faces

Mapy oblíbenosti a oblíbená výchozí místa
Mapy oblíbenosti a oblíbená výchozí místa

Mapy oblíbenosti ukazují, které trasy si komunita Suunto na celém světě vybírá nejčastěji. Umožňuje objevit nová místa pro cvičení ve vašem okolí nebo na novém místě. Oblíbené výchozí body ukazují, kde je nejlepší začít.

MyRadar
MyRadar

Když si stáhnete aplikaci MyRadar, získáte přístup k mapám s upozorněními na počasí - na déšť nebo bouřky. Můžete také sledovat HD snímky z bouřkových radarů, teplotu a výstrahy NOAA.

Navigace po trase
Navigace po trase

Během tréninku se vybraná trasa automaticky zobrazí v zobrazení mapy, pokud je zapnuta funkce GPS a vybraný režim má k dispozici mapu. Některé režimy mají také možnost zobrazit zbývající vzdálenost a odhadovaný čas příjezdu nebo čas na trase.

Úspora energie
Úspora energie

Úspora energie pomáhá prodloužit životnost baterie. Tento režim se také automaticky aktivuje, když je úroveň nabití baterie kriticky nízká. Můžete zvolit nastavení, které pomůže snížit spotřebu energie hodinek.

Předpověď počasí
Předpověď počasí

Hodinky zobrazují informace o aktuální předpovědi počasí - teplotu, rychlost větru, pravděpodobnost srážek nebo oblačnost. Aktuální čas se zobrazuje v horní části obrazovky.

Spotify
Spotify

Model je vybaven funkcí, která umožňuje poslouchat hudbu bez telefonu. Do hodinek si můžete stáhnout hudbu, připojit k nim sluchátka a poslouchat oblíbené skladby bez poplatků za připojení a data.

Funkce

Vodotěsnost 50 m

Vodotěsnost 50 metrů znamená, že zařízení je odolné vůči většímu postříkání, např. ve sprše.

Odhadovaná tepová frekvence

Technologie měření tepové frekvence na zápěstí umožňuje měřit tepovou frekvenci pomocí LED diod, které monitorují průtok krve v zápěstí. To znamená, že můžete sledovat svou tepovou frekvenci během sportovních aktivit nebo každodenního používání hodinek.

Bezplatné offline terénní mapy

Terénní mapy obsahují podrobnosti o terénu, stezkách a vrstevnicích, což vám umožní najít cestu i bez připojení k internetu.

Google Fit™

Aplikace Google Fit™ umožňuje sledovat vaši fyzickou aktivitu.

Asistent Google

Google Assistant je inteligentní osobní asistent ovládaný hlasem.

Google Pay™

Služba Google Pay umožňuje pohodlné bezkontaktní platby pomocí hodinek díky komunikaci NFC.

Chytré hodinky a sportovní hodinky v jednom - Suunto 7

Chytré hodinky Suunto 7 Black Lime SS050379000 jsou dokonalou kombinací sportovních hodinek s GPS a chytrých hodinek ideálních pro každodenní aktivity. Četné funkce, jako jsou bezplatné offline mapy, více než 70 sportovních režimů, bezkontaktní platby nebo nahrávání a ovládání hudby, jsou ukryty v extrémně odolném obalu vyztuženém skelnými vlákny a zakončeném kroužkem z nerezové oceli. Chytré hodinky visí na pohodlném silikonovém řemínku a displej je chráněn sklem Gorilla Glass, které je odolné proti poškrábání. Hodinky Suunto 7 jsou vybaveny systémem Wear OS od společnosti Google.

Zegarki Suunto 7

marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. Společnost Suunto se v průběhu let trvale profiluje jako přední výrobce sportovních hodinek a vytváří přístroje, které jsou mimořádně odolné, přesné a spolehlivé.

Zegarek Suunto 7 Black Lime

Špičkový tréninkový asistent

Chytré hodinky Suunto 7 Black Lime SS050379000 jsou modelem, který je ideální pro sledování sportovních aktivit. To vše díky speciálním funkcím od společnosti Suunto a aplikaci Suunto Wear:

  • Více než 70 sportovních režimů.
  • Měření tepové frekvence na zápěstí s informacemi o tepové frekvenci v úderech za minutu. Tepovou frekvenci lze zaznamenávat i během plavání.
  • Měření vrcholového tréninkového efektu.
  • Ukazatel doby odpočinku.
  • Bezplatné venkovní mapy offline.
  • Vestavěné mapy oblíbenosti pro 15 aktivit.
  • Vestavěná GPS s měřením rychlosti a vzdálenosti a výškoměrem.
  • Analýza tempa, grafy rychlosti a trasy na mapě.
  • Tréninkový deník s funkcí dlouhodobého přehledu.
  • Propojení s aplikacemi, jako je Strava, TrainingPeaks.
  • Odolnost vůči nárazům, vodě a nečistotám.
  • Kompatibilita s aplikací Suunto pro chytré telefony.
  • Monitorování spánku - ukazuje, jak dlouho spíte a jak regenerační je váš spánek; pomáhá budovat správné spánkové návyky.
  • Měření aktivity a stresu - přístroj měří vaši aktivitu, stres a regeneraci během dne a ukazuje dopad cvičení a spánku na vaše tělo. Po probuzení se zobrazí zdroje získané během noci.

Aktivitu je možné sledovat také pomocí aplikace Google Fit™, která má navíc:

  • Měření spálených kalorií.
  • Graf srdečního tepu v reálném čase.
  • Průměrná tepová frekvence v reálném čase.
  • Krokové počítadlo.
  • Monitorování spánku.
Zegarek Suunto 7 Black Lime

Funkční chytré hodinky pro každodenní nošení

Suunto 7 Black Lime jsou hodinky vybavené operačním systémem Wear OS od společnosti Google, který umožňuje přístup k široké škále funkcí:

  • Přístup k tisícům aplikací z obchodu Google Play, které vám umožní výrazně rozšířit funkce hodinek podle vašich potřeb.
  • Pohodlné bezkontaktní platby (NFC) prostřednictvím služby Google Pay.
  • Inteligentní asistent Google Assistant.
  • Upozornění z aplikací telefonu (Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších ) na hodinkách.
  • Zobrazení oznámení o příchozích SMS a telefonních hovorech.
  • Možnost nahrávat a poslouchat hudbu z aplikací dostupných v Google Play (včetně Spotify, Google Play Music).
  • Ovládání hudby ze smartphonu.
  • Kompatibilita s mobilními zařízeními Android™ nebo iOS.
  • Připojení k chytrému telefonu nebo sluchátkům přes Bluetooth.
  • připojení k internetu přes Wi-Fi nebo mobilní internet v chytrém telefonu.

Zegarek Suunto 7 Google Wear OS

Hudební hodinky Suunto 7

Vždy na správné cestě. Offline mapy a mapy popularity

S mapami Suunto 7 vždy sledujte správnou cestu! Díky bezplatným místním mapám, které obsahují podrobnosti o terénu, stezkách a vrstevnicích, najdete cestu i bez připojení k síti. Mapy lze během cvičení snadno aktivovat přejetím prstu. Skvělou volbou pro sportovní nadšence jsou zabudované mapy popularity. Ty zahrnují 15 aktivit, jako je běh, plavání a jízda na kole. Díky informacím o oblíbenosti daných tras si můžete sami vybrat nejlépe prověřené místo pro trénink, nebo naopak takové, kde si budete sami razit cestu.

Bezkontaktní platby Google Pay™

Hodinky Suunto 7 nabízejí možnost provádět bezkontaktní platby prostřednictvím služby Google Pay™. Nákupy přes aplikaci Wear OS by Google jsou 100% bezpečné a snadné. Služba Google Pay™ neodesílá spolu s platbou číslo vaší debetní nebo kreditní karty, používá pouze zašifrované číslo virtuálního účtu. Chcete-li provést platbu hodinkami Suunto, musíte splnit několik podmínek:

 • Platby lze provádět v Austrálii, Kanadě, Francii, Německu, Švýcarsku, Itálii, Polsku, Rusku, Španělsku, Velké Británii a USA.
 • Platba vyžaduje spárování kreditní/debetní karty s chytrými hodinkami.

Pomocí hodinek lze platit na jakémkoli místě, které podporuje bezkontaktní platby. Stačí spustit aplikaci Google Pay™ na chytrých hodinkách Suunto a přiložit displej k terminálu. Poté budete vyzváni k potvrzení platby - v závislosti na nastavené konfiguraci to může být vzor, heslo nebo PIN.

Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat předpřipravený soubor .gpx pro svůj další závod nebo dobrodružství (k dispozici pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy - .
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to udělat přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum. .

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech. .

Aktualizace softwaru přinášejí do hodinek vylepšení a nové funkce. Model se aktualizuje automaticky (bezdrátově přes Bluetooth - propojením telefonu s hodinkami). Stav stahování aktualizace lze zobrazit v aplikaci Suunto.

Suunto partnerzy

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Sunnto se připojují k platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k dané platformě pomocí aplikace Suunto.

  • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
  • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
  • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
  • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
  • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
  • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Odolnost proti vodě

Díky vodotěsnosti 50 metrů podle normy ISO 6425 se nemusíte obávat poškození mechanismu při postříkání. Hodinky jsou odolné i při ponoření do vody a plavání.

zegarek navzdory suunto 9 paski

Snadná výměna popruhu díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 7 trvá jen několik sekund díky praktickému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože popruh má speciální páčku, která umožňuje rychlé odepnutí z obálky a výměnu za jiný odpovídající popruh.

Kompatibilní popruhy

Tento model je kompatibilní s řemínky Suunto o šířce 24 mm.

Podívejte se na řadu vyměnitelných řemínků Suunto →

Záruka

Nachytré hod inky Suunto7 Black Lime SS050379000 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení Suunto
 • Chytré hodinky Suunto 7
 • Kabel USB
 • Stručný průvodce
 • Přídavné poutko na opasek
 • Leták s bezpečnostními pokyny a pokyny pro dodržování předpisů
 • Záruka Suunto door-to-door - v případě jakýchkoli problémů od vás hodinky vyzvedne kurýr.
 • Záruční list = autorizovaný prodejce Suunto = centrální servisní podpora Suunto ve Finsku

Více informací Suunto SS050379000

Model SS050379000
EAN 6417084504098
Značka Suunto
Záruka 2 roky
Třída těsnosti 50 m (zgodnie z ISO 6425)
Strojek Smartwatch
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 50.00 mm
Tloušťka pouzdra 15.30 mm
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Gorilla Glass
Materiál řemínku Silikon
Šířka řemínku 24 mm
Max. obvod zápěstí 22 cm
Displej AMOLED, 16,7 milionu barev
Dotykový displej Ano
Sdělení Bluetooth™ 4.0, Wi-Fi, NFC
Technologie gyroskop, digitální kompas, vestavěné mapy
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon
Data o počasí Předpověď počasí, Upozornění na počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Asistent Google, Hlasové příkazy, Čtení e-mailů, Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Automatická korekce času, Režim Nerušit, Navigace na hodinkách, POI, Zámek tlačítka, Zámek obrazovky, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Bezkontaktní platby ano, Google Pay™

Recenze o Suunto 7 Black Lime Wrist HR GPS SS050379000 (14)

Hodnocení zákazníků: 4.95
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 02.12.21
  80%
  Používány několik dní, hodinky jsou skvělé. Vidím však jedno mínus, a to baterii, která vydrží na jeden den práce hodinek. Třeba to jednou nějaký systémový software změní.
  Michał Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 14.08.20
  100%
  To je navíc. Připojuji se k nadšencům nad těmito hodinkami, splňují všechna má očekávání - včetně toho, že jsou užitečné i na denní bázi, nejen na trénink jako některé jiné hodinky tohoto typu. Zde je NFC asi na prvním místě v seznamu oblíbených, přesné notifikace z telefonu, celkově široká každodenní funkčnost. S tím, že Suunto 7 nejsou tak velké a na zápěstí nepůsobí jako kobyla. Silná baterie mi v režimu hodinek vydržela velmi dlouho, určitě přes týden, ne-li více. Brzy ho budu testovat na maximum, protože se vracím do hry po době odpočinku kvůli zranění. S hodinkami jsem silně spokojen a určitě je doporučím přátelům.
  Karol U. Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 06.08.20
  100%
  Koupeno a stále používáno. Není dne, kdy bych ho nepoužil. V posilovně, doma, v parku, v obchodě, osobně jsem z něj nadšený, i když občas mám pocit, že ho nevyužívám naplno. To je potěšující, protože vím, že v něm mám stále co objevovat, a tak se z něj i nadále těším a zkouším ho bez stresu. Manžel se snaží o koupi vlastního, zatím má garmin, ale chce nějaký navíc. Gadget man. :)
  Kolendra Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 4. 18.04.20
  100%
  Vhodný nákup. Hodinky jsou působivé, ale při rozhodování o jejich koupi je třeba mít na paměti, že se jedná o chytré a sportovní hodinky v jednom. Výhodou je jejich intuitivní ovládání, dostupnost automatických aktualizací a možnost výběru nových aplikací. Rychle se připojí k GPS. Rychle se nabíjí, ale stav vybití baterie závisí na nastavení hodinek a nainstalovaných aplikacích. Dotykový displej funguje velmi dobře. Řemínek je zjevením. Offline mapy fungují velmi dobře. Při rozhodování o koupi je třeba určit své potřeby. Pro "ultras" bych doporučil jiný model, ne chytré hodinky.
  Marcin Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 5. 31.03.20
  100%
  Skvělé vybavení, které po mně nevyžaduje, abych měl něco na venkovní trénink! To je pro mě velmi důležité, protože mám všechno nejen na dosah ruky, ale i na ní! Pohodlí především!
  Sami Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 6. 26.03.20
  100%
  Velmi dobře padne do ruky, to je podle mě nejdůležitější. Hodně jezdím na kolečkových bruslích a na kole, bezpečnost hodinek je pro mě důležitá. Párování funguje dobře, používám endomondo a vše je v pořádku. NFC také funguje bez problému. Nenápadné, nic se nehrabe, pokud se příště rozhodnu pro chytré hodinky, budou také od této firmy.
  Kub Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 7. 18.02.20
  100%
  Velmi pohodlné, intuitivní tréninkové hodinky a chytré hodinky v jednom. Nosím je každý den!
  marcinno Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 8. 18.02.20
  100%
  Konečně někdo přišel se sportovními hodinkami, které mají všechny funkce chytrých hodinek a navíc mega gps a mpay! Nemusíte mít u sebe ani telefon - hodí se k poslechu hudby a placení s ním v obchodech jako zjevení.
  Misiek Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 9. 12.02.20
  100%
  Moderní design, vše, co potřebujete u sportovních hodinek a chytrých hodinek. Jehličkový displej mega. Doporučujeme. Jsem nadšený.
  reju Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 10. 11.02.20
  100%
  Super model. Snadné použití, jednoduché nastavení, pevná odolná obálka a popruh. Okamžité nabíjení - z nuly na 100 % za méně než 2 hodiny, synchronizace se smartphonem přes WiFi, nepostřehnutelné. Dobrý tah ze strany Suunto.
  ok Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


//