Teď nižší cena!
Bestseller-31%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm
Na skladě

Model SS050731000 Chytré hodinky Suunto 5 Peak Ochre Suunto 5 Peak Ochre

Hodnocení zákazníků: 5
7 170,00 Kč 4 944,00 Kč 2 226,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 4 944,00 Kč 824,00 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Suunto 5 Peak Ochre SS050731000 jsou multifunkční chytré hodinky pro milovníky sportu, díky kterým se budete motivovat ke cvičení, zlepšíte své aktuální výsledky a zajistíte si správnou regeneraci. Tento lehký, ale odolný model se skládá z: pevného pouzdra z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, rámečku z nerezové oceli, barevného displeje chráněného plastovým sklem a pružného žlutého silikonového pásku. Oproti řadě Suunto 5 je přístroj lehčí, má lepší baterii, vylepšený design, možnost výměny řemínku a možnost automatických aktualizací softwaru. Vodotěsnost 30 metrů vám umožní plavat, plachtit nebo surfovat s hodinkami na zápěstí. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka a je balen ve firemní krabici.

Suunto 5 Peak doporučeno - recenze odborníků a testerů

Trekking.cz
Treking.cz
Tyto hodinky, hrdě vyráběné ve Finsku, vytvořili designéři společnosti Suunto v Helsinkách pro uživatele, kteří se aktivně pohybují v přírodě, chtějí prozkoumávat nové terény a chtějí bezpečně a s jistotou dosahovat svých osobních cílů.
Svet behu
Svet behu
Chcete používat hodinky nejen pro sport a máte drobnější ruku? Je rozpětí vašeho sportovního života opravdu široké? Nechcete dávat za sportovní hodinky více než 10 000 Kč? Pokud jste si odpověděli 3x ano, pak je Suunto Peak 5 vaším favoritem při výběru hodinek.

Watch Faces

Nová tvář outdoorových hodinek
Nová tvář outdoorových hodinek

Nový pohled na ciferník hodinek zobrazuje klíčové informace o okolí, a usnadňuje tak přípravu na dobrodružství. Rozložení informací je inspirováno dědictvím značky v oblasti námořních kompasů.

Regenerace
Regenerace

Díky funkci regenerace zkontrolujete sloupcový graf svých zdrojů za posledních 16 hodin a procentuální hodnotu, která je odhadem jejich aktuální úrovně.

Zóny intenzity
Zóny intenzity

Zóny intenzity vám pomohou posílit kondici při cvičení. Každý z nich zatěžuje tělo jiným způsobem a má jiný vliv na celkovou kondici. Existují zóny: lehká, středně těžká, těžká, velmi těžká, maximální.

Trasy
Trasy

Model má zabudovanou funkci navigace po trase. Zobrazení mapy můžete přiblížit nebo oddálit nebo uložit aktuální polohu. Hodinky vám pomohou udržet se na trase pomocí upozornění.

Suunto Plus
Suunto Plus

Suunto Plus vám poskytne nástroje a tipy, které vám pomohou žít aktivním životním stylem. Zahrnuje přístup k různým aplikacím, takže můžete sdílet své výsledky s komunitou a získat přístup k cenným tipům.

Denní aktivita
Denní aktivita

Model jasně ukazuje aktuální čas, den v měsíci a den v týdnu. Zobrazuje také informace o procentuálním pokroku při plnění denních cílů - počtu ušlých kroků, uražené vzdálenosti nebo kvalitě spánku.

Funkce

Sledování aktivit

Hodinky sledují celkovou úroveň aktivity po celý den, 7 dní v týdnu. Zařízení počítá kroky a spálené kalorie.

Adaptivní vzdělávací vedení

Zařízení sleduje vaši úroveň aktivity a upravuje pokyny pro školení k vašemu pokroku a cílům. Doporučuje regeneraci po tvrdém tréninku a zvyšuje vaši motivaci.

APNEA TIMER.

Časovač apnoe vám pomůže zlepšit techniku ​​dýchání.

Konektivita Bluetooth.

Sledování SUUNTO používá technologii Bluetooth pro odeslání a přijímání informací z mobilního zařízení, když jste spárovali hodinky s aplikací Suunto Movescount. Stejná technologie se také používá při párování lusků a senzorů.

Barevná obrazovka

 

Přizpůsobitelná obrazovka

Suunto Watch je dodáván s několika hodinami, které si vyberou z, jak digitální, tak analogové styly.


marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a vytváří zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Suunto 5 Peak OchreSS050731000 - ultralehké multisportovní chytré hodinky

HodinkySuunto 5 Peak Ochre SS050731000 jsou určeny pro sportovní nadšence, zejména pro milovníky outdoorových aktivit, jako je běh, chůze, horolezectví a cyklistika. Model mimo jiné nabízí 80 sportovních režimů, měření srdečního tepu na zápěstí, měnitelné zobrazení ciferníku a oznámení aplikací. Mezi venkovní funkce patří navigace podle bodů zájmu, plánování trasy prostřednictvím aplikace ve 3D, oblíbené výchozí body, mapy oblíbenosti a informace o čase východu a západu slunce.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

V porovnání s hodinkami Suunto 5 se verze Peak může pochlubit lepší baterií, která s aktivovaným modulem GPS vydrží až 100 hodin. Kromě toho má tento model vylepšený design a hmotnost - je o 41 % lehčí a váží pouhých 39 g. Nabízí automatické aktualizace softwaru a možnost jasného pozadí. Mezi funkce zařízení patří připojení Bluetooth, měření srdečního tepu, GPS, budíky pro východ a západ slunce a režim vypalování. Ukazuje, jak rychle spalujeme gramy tuků a sacharidů během cvičení.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Pomocí chytrých hodinek můžeme ovládat hudbu, mapovat trasy podle bodů zájmu a plánovat je prostřednictvím aplikace ve 3D podobě. Sledování zdravotního stavu je možné prostřednictvím funkcí, jako je analýza spánku, stresu a tělesné zátěže. Výrobce také klade velký důraz na roli regenerace při sportovním výkonu. Kromě toho model poskytuje tréninkové tipy a sleduje úroveň naší kondice. Hodinky Suunto 5 Peak s mnoha senzory (GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU) se na cestách osvědčí. Má tři režimy provozu na baterie, které zajišťují 20 až 100 hodin provozu. Dodává se s dvouletou zárukou.

Suunto 5 Peak

Funkce Suunto 5 Peak Ochre SS050731000

Chytré hodinky Suunto 5 Peak Ochre SS050731000 jsou vybaveny funkcemi, jako jsou:

 • Sledování aktivity - umožňuje sledovat celkovou úroveň aktivity během dne.
 • Počítadlo kroků a kalorií.
 • Sledování kvality spánku.
 • Sledování úrovně stresu a odhad jeho vlivu na zdraví uživatele.
 • Navigace GPS, Glonass, Gallileo a QZSS a BEIDOU - umožňuje kompletní navigaci po trase.
Suunto 5 Peak
 • Vylepšená baterie ve srovnání s hodinkami Suunto 5. Vydrží až 100 hodin v cestovním režimu se zapnutým snímačem GPS.
 • Inteligentní systém správy baterie - model je vybaven třemi režimy baterie.
 • Připomínky k úplné přípravě hodinek na začátek tréninku.
 • Více než 80 sportovních režimů, např. triatlon, jízda na horském kole, plavání, lyžování, crossfit.
 • Adaptivní tréninkové plány a vedení.
Suunto 5 Peak
 • Měření tepové frekvence na zápěstí - umožňuje měřit tepovou frekvenci bez nutnosti nosit hrudní pás.
 • Automatické měření úrovně kondice.
 • Sledujte pokroky v tréninku pomocí ukazatele VO2max, který měří aerobní výkonnost.
 • Chytré připojení Bluetooth umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Ovládání hudby ze zápěstí.
 • Venkovní funkce: navigace podle bodů zájmu, plánování trasy prostřednictvím aplikace, oblíbené výchozí body, mapy oblíbenosti, budík při východu a západu slunce.
Suunto 5 Peak Ochre SS050731000 na zápěstí

Suunto 5 Peak - překvapivě lehký a spolehlivě robustní přístroj

Design chytrých hodinek Suunto 5 Peak Ochre SS050731000 tvoří:

 • Šedý obal z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, opatřený rámečkem z nerezové oceli.
 • Elektronický barevný displej.
 • Žlutý silikonový pásek, který lze snadno vyměnit.
 • Pružné plastové sklo chránící displej.
Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto App, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat hotový soubor .gpx pro svůj příští závod nebo dobrodružství (možnost dostupná pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy.
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum.

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech.

Aplikace

Partneři

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují ke třem platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k příslušné platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Odolnost proti vodě

Díky vodotěsnosti 30 metrů můžete s hodinkami na zápěstí plavat, surfovat nebo se plavit bez obav z poškození.

Vodotěsnost přístroje Suunto 5 Peak

Snadná výměna řemínků díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 5 Peak trvá jen několik sekund díky pohodlnému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje rychlé odpojení od obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Záruka

Na chytré hodinky Suunto SS050731000 se vztahuje dvouletá záruka a jsou zabaleny ve značkové krabičce.

Co je v krabička?

 • 2 roky záruka
 • Krátký průvodce
 • Originální krabice Suunto

Více informací

Mechanizm Smartwatch
Łączność Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, vestavěné mapy
Wyświetlacz vícebarevný
Powiadomienia telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, jiný
Multimedia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Funkcje pogodowe Výškoměr, Časy východu a západu slunce
Funkcje dodatkowe Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek tlačítka, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkcje zdrowotne měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Funkcje sportowe krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Dyscypliny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Tarcza - kolor Zobrazit
Szkiełko Minerální
Typ paska Silikon
Pasek - kolor Žlutá
Szerokość Paska 22.00 mm
Wodoszczelność 30 metrů
Rodzaj koperty Kompozit
Szerokość koperty 43.00 mm
Grubość koperty 14.00 mm
Dostępne języki PL, CS, DA, DE, EL, EN, ES, FI, FR, HE, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR
Marka Suunto
Model SS050731000
Dla kogo Unisex
Gwarancja 2 roky
EAN 6417084507556

Recenze o Suunto 5 Peak Ochre SS050731000 (2)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 09.07.22
  100%
  Velmi rychlé dodání. Hodinky za velmi dobrou cenu.
  Oli Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 26.04.22
  100%
  Velmi pěkné hodinky, skvělé měření GPS a HR. Mnohem lepší než konkurence.
  Radek
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 11:00 - 20:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT