-4%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 47 mm
Šířka řemínku 22 mm
Na skladě

Model 725882058726 Chytre hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L Polar Grit X Pro Titan M/L

15 254,00 Kč 14 644,00 Kč 610,00 Kč levnější 2 440,67 Kč x 6 splátky 0%
poslední položka!
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Záruka doručení na středu
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726 Jedná se o trvanlivé smartwatch, jejichž projekt byl vytvořen pro lidi, kteří mají rádi aktivně tráví čas a zároveň hledají asistent každý den. Modelový bar byl šitý od předtvarovaného černého a v kombinaci s šedou obálkou vyrobenou z titanu. Kov je lehký, odolný vůči obtížným vnějším a bezpečným podmínkám pro alergiky. Pod tvrdým safírem je barevný displej podporován dotykem. Model se vejde na zápěstí s obvodem 145-215 mm. Zařízení úspěšně prošel dodržováním vojenských standardů (MIL-STD-810G). Jeho vodotěsný je 100 metrů a záruka výrobce se počítá 2 roky. Sada obsahuje další fluoroelastomerový popruh.

Funkce

Sledování aktivit

Podívejte se, jak aktivní jste opravdu ve svém každodenním životě a získáte praktické tipy, které vám pomohou dosáhnout svého každodenního cíle činnosti.

Nepřetržitý srdeční frekvence

Získejte podrobné informace o tom, jak vaše srdce funguje po celý den. Kontinuální tepová frekvence vám poskytuje podrobné údaje o vaší celkové činnosti a spálených kalorií, stejně jako zaznamenává nejvyšší a nejnižší čtení tepové frekvence dne.

Zdroje energie

Zjistěte si, jak vaše tělo používá různé zdroje energie během tréninkové relace. Polární hodinky rozkládá zdroje energie do tuků, sacharidů a proteinů.

Výcvikový průvodce FITSPARK ™

Tréninkový průvodce FITSPARK ™ zajišťuje, že jste připraveni pro vaše pronásledování dobýt stezky s ready-made denní tréninky, které odpovídají vašemu zotavení, připravenosti a tréninkové historii.

SMARTOVÁNÍ PUALLWWIE ™ Inteligentní pomocný asistent

Naučte se doplnit a udržovat odpovídající úroveň energie během dlouhých tréninkových sezení.

Integrované GPS

Můžete si vybrat z GPS, Glonass, Galileo a QZSS s asistovanými GPS satelitními navigačními systémy. Hodinky jsou dodávány s vestavěným kompasem a výškoměrem.

Polar Grit X Pro - s ohledem na aktivní uživatele

Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726 jsou chytré hodinky s praktickými funkcemi pro sport, volný čas i každodenní použití. Model je vybaven senzory GPS, GLONASS, Galileo a QZSS, výškoměrem, kompasem, předpovědí počasí, možností navigace a plánování tras pomocí aplikace Komoot, mnoha tréninkovými funkcemi a řešeními pro efektivní odpočinek a regeneraci. Milovníci outdooru a sportu budou nadšeni!

Polar Grit X Pro

zegarchy-polar-logo

Polar - nejlepší hodinky pro sportovce.

Moderní značka a inovativní řešení pro milovníky aktivního životního stylu a sportů všeho druhu. Hodinky Polar jsou dokonalou podporou tréninkových výsledků, zatímco hodinky Polar sledují podrobné tréninkové údaje. Od roku 1977 nabízí značka Polar nejpokročilejší podporu, vyrábí měřiče srdečního tepu, monitory tepové frekvence, cyklistické počítače a příslušenství nezbytné nejen pro sportovce, ale i pro začátečníky.

Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L

Špičková kvalita provedení - konstrukce a specifikace

Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726 byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, takže jsou zárukou odolnosti a pevnosti. Jeho konstrukce se skládá z:

 • Odolný šedý plášť, na který byl použit titan. Zadní strana je vyrobena z polymeru vyztuženého skleněnými vlákny.
 • Černý pohodlný řemínek (vhodný pro zápěstí s obvodem 145-215 mm ) z perforované kůže.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L
 • 1,2" barevný dotykový displej s rozlišením 240 × 240 px, který je krytý tvrdým safírovým sklem. Obrazovka je transreflexní a zcela čitelná na slunci.
 • Lithium-polymerovábaterie má kapacitu 346 mAh. V tréninkovém režimu vydrží běžet až 40 hodin (se zapnutou GPS a měřením tepové frekvence na zápěstí) nebo až 7 dní v režimu hodinek se zapnutým 24hodinovým měřením tepové frekvence.
 • Zvuková nebo vibrační signalizace.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L
 • Tlačítkový zámek.
 • Kompatibilnís operačním systémem Mac OS X 10.13 nebo novějším, s počítači s operačním systémem Windows 8 nebo novějším, s webovou službou Polar Flow, s aplikací Polar Flow pro mobilní zařízení prostřednictvím Bluetooth Smart.
 • Kompatibilita se službami třetích stran.
 • Vyhovuje vojenským požadavkům - zařízení úspěšně prošlo testem MIL-STD-810G, který testuje odolnost vůči extrémním teplotám, nárazům a vlhkosti.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L

Rozsáhlé funkce

Hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726 vám umožní komplexní péči o vaše zdraví díky řadě funkcí, které se zabývají monitorováním těla.

 • Serene™ - vestavěná dechová cvičení s výzvami ke zlepšení mysli a těla, kvality spánku a dlouhodobé pohody.
 • Měření tepové frekvence na zápěstí Precision Prime™ - toto řešení využívá multisenzorickou technologii. Odstraňuje rušivé vlivy na pohyb hodinek během tréninku. Režim vysílání srdečního tepu umožňuje přenášet data do jiných produktů.
 • Nightly Recharge™ - pokročilé monitorování regenerace na základě hodnot srdečního tepu během spánku, variability srdečního tepu a dechové frekvence.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L
 • Sleep Plus Stages™ - monitoruje spánkové cykly a fáze a automaticky měří dobu a kvalitu spánku. Umožňuje posoudit vliv vašeho životního stylu na spánek.
 • Zdroje energie - přístroj ukazuje, jak vaše tělo během tréninku využívá různé zdroje energie. Rozděluje spotřebu energie podle zdrojů - sacharidů, bílkovin a tuků.
 • Ortostatický test - tato funkce umožňuje zjistit, jak se zotavujete po intenzivním a častém tréninku. Dbá také na optimalizaci tréninku a prevenci přetrénování. Měla by se provádět pravidelně.
 • Recovery Pro™ - tato funkce využívá data z Training Load Pro™, výsledky ortostatických testů a subjektivní hodnocení uživatele, aby vám poskytla komplexní informace o stavu vaší regenerace.
 • Test regenerace nohou a testy cyklistické a běžecké výkonnosti
 • .
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L

Buďte fit s chytrými hodinkami Polar Grit X Pro

Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726 jsou váš osobní trenér, který vás bude motivovat ke cvičení. Model je vybaven například:

 • Měření aktivity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - měří denní aktivitu v pěti úrovních intenzity (klid, sezení, nízká, střední, vysoká) 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sleduje jeho čas, počítá kalorie, kroky a vzdálenost z každého dne, počítá dobu spánku.
 • FitSpark™ - osobní průvodce, který připravuje tréninkové plány na každý den. Určuje je na základě vaší tréninkové historie a aktuální úrovně kondice. Během školení poskytuje užitečné tipy. Aplikace vám každý den vygeneruje 2 až 4 tréninky - kardio, silový a doplňkový.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L
 • Hill Splitter™ - sleduje výsledky tréninků při jízdě do kopce a z kopce a vytváří souhrn, který umožňuje sledovat váš pokrok a porovnávat údaje z různých tréninků. Na základě údajů o rychlosti, vzdálenosti a převýšení detekuje úseky běhu do kopce a z kopce a hlásí srdeční tep, vzdálenost, rychlost, kopce a stoupání.
 • FuelWise™ - pomůže vám doplnit energii během dlouhých tréninků nebo sportovních akcí. Připomene vám doplnění tekutin a sacharidů. Upozornění na sacharidovou připomínku poskytuje odhad množství sacharidů, které budete během tréninku potřebovat. Připomínka hydratace funguje jako ruční budík.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L
 • Návrat do výchozího bodu - model mapuje trasu do výchozího bodu, takže se neztratíte ani na neznámých trasách.
 • Vizualizujte si všechny kopce a stezky - zkontrolujte sklon kopců a profilů pro každý úsek do kopce a z kopce.
 • Sportovní profily - Polar Grit X Pro podporuje více než 130 sportů, jako je plavání, běh, jízda na kole, kardio trénink, silový trénink a trénink více sportů.
 • Počítadlo kalorií - zjistěte, kolik kalorií jste spálili. Model shromažďuje informace na základě vaší hmotnosti, věku, výšky, pohlaví, maximální tepové frekvence a intenzity tréninku.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L
 • Krokoměr - přístroj počítá kroky, které během dne ujdete, a určuje tak ušlou vzdálenost. Počet kroků se odhaduje na základě frekvence, intenzity a pravidelnosti pohybů rukou.
 • Navigace po trase - přístroj má vestavěnou navigační funkci. Jakmile do něj nahrajete svou trasu, už se neodchýlíte od vyšlapané cesty.
 • Plánování trasy pomocí aplikace Komoot - tato možnost vám umožní naplánovat trasu pomocí aplikace Komoot a nahrát ji do hodinek, které vás budou navigovat pomocí vestavěné navigace.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L
 • Výkon při běhu - získejte komplexní informace o intenzitě svých běžeckých tréninků. Tato funkce umožňuje sledovat svalovou zátěž během běžeckého tréninku, což vám umožní udržovat při běhu konzistentní úroveň úsilí. Výpočet svalové zátěže se provádí na základě rychlosti a sklonu.
 • Plavecké funkce - Polar Grit X detekuje vaši tepovou frekvenci, plavecký styl, vzdálenost, tempo, počet pohybů paží a dobu odpočinku. Vzdálenost a počet pohybů paží se počítá také při plavání v otevřené vodě.
 • Segmenty StravaLive - Strava Live vám posílá upozornění na nadcházející segmenty Strava, umožňuje zobrazit vaše výsledky a shrnuje vaše dokončené segmenty.
Chytré hodinky Polar Grit X Pro Titan M/L

Polar Grit X Pro - funkce pro každodenní použití

Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726 bude dobře fungovat při každodenních aktivitách. Je vybaven funkcemi, jako jsou:

 • Oznámení z telefonu - buďte informováni pomocí oznámení z telefonu: zprávy, e-maily, události v kalendáři a další.
 • Počasí - hodinky zobrazují údaje o počasí a předpověď na následující dva dny. Informuje vás také o časech východu a západu slunce.
 • Stopky, časovač.
 • Budík, datum a den v týdnu.
 • Ovládání hudby v telefonu ze zápěstí.
 • Možnost změny barvy ciferníku.
 • Možnost exportu dat do externích aplikací a služeb.
 • Senzory - GPS, Glonass, Galileo, QZSS, tlakový výškoměr, kompas.

Polar Grit X Pro

Polar Flow, údaje o tréninku na jednom místě

Aplikace Polar Flow je služba, která vám umožňuje ukládat všechny údaje o tréninku, aktivitě, spánku a dosaženém pokroku na jednom místě - ve vlastním tréninkovém deníku. Máte možnost plánovat tréninky na celou sezónu a analyzovat svůj pokrok v reálném čase. S aplikací Polar Flow můžete automaticky synchronizovat všechna svá tréninková data s dalšími aplikacemi, například TrainingPeaks nebo Strava. Služba umožňuje přizpůsobit si individuální nastavení pro každý sport a sdílet výsledky s trenérem, což umožňuje aplikace Polar Flow for Coach.

Vodotěsné

Díky vodotěsnosti 100 metrů zůstane zařízení odolné proti poškození při plavání.

Záruka

Nahodinky Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726 se vztahuje dvouletá záruka výrobce a jsou zabaleny v originální krabici.

Co je v krabičce?

 • 2-letá záruka
 • Uživatelská příručka
 • Krabice Polar

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, barometr, kompas, protišoková ochrana
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z kalendáře, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS, QZSS
Data o počasí Předpověď počasí, Časy východu a západu slunce
Další funkce Čtení e-mailů, Budík, Odpočítávadlo, Navigace na hodinkách, Zámek tlačítka
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Safírové
Materiál řemínku Kůže
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Perforovaný
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Titan
Šířka pouzdra 47.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Dostupné jazyky CHN, DAN, CZE, DUT, ENG, TUR, SWE, ES, RU, PT, IDN, DE, FR, FIN, IT, JPN, PL, NOR
Značka Polar
Model 725882058726
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 725882058726

Recenze o Polar Grit X Pro Titan M/L 725882058726

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Gravírování zdarma

Gravírování desek

Zaznamenejte důležité datum, příležitost, jméno…

 • Důležité datum
 • Vaše jméno
 • Zvláštní příležitost
 • Jméno a příjmení obdarované osoby
 • … nebo v dárku pošlete zprávu, která zůstane napořád.

Jak objednat gravírování zdarma pro tento produkt?

 1. Přidejte hodinky do košíku
 2. V košíku vedle těchto hodinek vyberte možnost „Objednávám gravírování zdarma“
 3. V okně, které se zobrazí, vyberte styl a zadejte obsah rytiny, poté potvrďte tlačítkem „Objednávám gravírování zdarma“
 4. Odešlete objednávku. Informace o gravírování nám budou zaslány

Více o gravírování »

Vyjednávání o ceně

Našli jste v jiném obchodě nižší cenu? Zveme vás k jednání! Jsme přesvědčeni, že ceny, které nabízíme, jsou nejnižší, jaké můžete v Polsku získat v autorizovaném obchodě. Pokud však najdete stejné, originální, ale levnější hodinky v jiném obchodě, vyplňte následující formulář.


 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek 11:00 - 19:00
Sobota 12:00 - 18:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT