-21%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 42 mm
Šířka řemínku 22 mm

010-02539-25 Chytré Hodinky Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

22 601 Kč 17 761 Kč 4 840 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 22 601 Kč Instalments 0%: 15 x 1 184 Kč
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garmin 010-02539-25

Hodinky Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 jsou jedinečným produktem určeným pro náročné fyzické aktivity. Tyto chytré hodinky poskytují maximální přesnost určení polohy s využitím technologie - vícepásmového satelitního připojení - která byla dříve dostupná pouze pro armádu. Zařízení splňuje americké vojenské standardy, takže se na vašem zápěstí bude jistě dobře vyjímat bez ohledu na to, který sport vám ukradl srdce. Transflektivní dotykový displej Memory-In-Pixel (MIP, 240x240 pxl) je vybaven dalšími ovládacími tlačítky a je krytý sklem Power Sapphire™ se solárním nabíjením. Model je vybaven řadou funkcí, jako jsou vestavěné profily aktivit (skitouring, měření běžeckého lyžování, funkce surfování, dynamika jízdy na horském kole), denní tréninkové tipy, simulace závodního času (nově Visual Race Predictor!), funkce PacePro™, novinkou je navíc HIIT (intervalový trénink). To ale není vše, protože model obsahuje také funkci ClimbPro, statistiky výkonnosti, asistenta odpočinku, GPS, GLONASS a Galileo, Real-Time Stamina, náhled vybraných bodů na trase (funkce "před vámi", také novinka), mapy Topoactive (předinstalované), mapy Skiview™, mapy golfových hřišť, snímač srdečního tepu, pulsní oxymetr, četné monitoringy (spánek, dýchání, zdraví, energie, hydratace, menstruační cyklus), notifikace z telefonu, možnost přehrávání hudby a mnoho dalšího. Model navíc funguje na baterii, která vydrží 11 nebo 14 dní (se solárním nabíjením), zatímco v úsporném režimu vydrží 38 dní nebo 87 dní (solární nabíjení).

Watch Faces

Solární nabíjení baterií (pouze Fenix 6 Solar)
Solární nabíjení baterií (pouze Fenix 6 Solar)

Nabíjení zařízení solární energií prodlužuje výdrž baterie, a to jak v režimu hodinek, tak v režimu GPS s přehráváním hudby při zapnutém solárním nabíjení.

Technologie PacePro
Technologie PacePro

Vlastní funkce PacePro vám pomůže udržovat tempo při běhu, což umožňují navigační pokyny. Ty jsou přizpůsobeny sklonu terénu a jsou vytvořeny na základě změn převýšení a osobních preferencí tempa.

Funkce surfování
Funkce surfování

Pracuje s aplikací Surfline Sessions™, která vytváří videozáznam každé vlny, na které surfujete před kamerou Surfline®, takže se na video můžete později podívat a zjistit, jak jste si vedli. Podívejte se, kolik vln jste chytili.

Statistiky výkonu
Statistiky výkonu

Model zobrazuje pokročilá tréninková měření, která zahrnují údaje o dynamice běhu, aklimatizaci na teplotu a vlhkost, kyslíkový strop zohledňující okolní teplotu a nadmořskou výšku, poradce pro odpočinek a další.

Vestavěné sportovní režimy
Vestavěné sportovní režimy

Vestavěné profily aktivit modelu vás budou informovat o vašich výkonech. Mezi režimy patří běh, plavání, jogging, jízda na kole, pěší turistika, veslování, lyžování, golf a další.

Simulace času závodu
Simulace času závodu

Vaše běžecká tréninková historie a celková kondice jsou základem pro odhad vašeho tempa na vzdálenost, kterou chcete uběhnout. Tato funkce vám také umožňuje zkontrolovat vliv tréninku na vaši kondici.

Funkce

Garmin Connect

Aplikace Garmin Connect slouží ke sledování, monitorování a sdílení dat souvisejících s prováděnými cvičeními, která zařízení zaznamenává. Je to také možnost připojit se k jedinečné komunitě.

Sledování ukazatelů výkonu

Monitorování ukazatele výkonu poskytuje konkrétní údaje o vaší denní aktivitě - počet kroků, spálené kalorie atd.

Připojení

Model je vybaven bezdrátovým připojením, takže zařízení můžete snadno spárovat s telefonem.

Garmin Pay

Služba Garmin Pay umožňuje provádět bezkontaktní platby pomocí hodinek a platebních karet, které používáte každý den. Nemusíte s sebou nosit peněženku ani telefon.

42 tisíc golfových hřišť

Model má z výroby přednastaveno více než 42 000 golfových hřišť. Informace o každém z nich máte na dosah ruky.

Vestavěné sportovní aplikace

Sportovní aplikace zabudované v modelu vám umožní efektivně trénovat venku i v hale a průběžně sledovat své pokroky.

hodinky-garmin-logo

Garmin - nejlepší hodinky pro sportovce od roku 1989.

Na trhu od roku 1989. Garmin je americká značka specializující se na technologie GPS pro sportovní, automobilový, letecký, námořní a outdoorový průmysl. S ohledem na sportovce vyrábí Garmin hodinky určené pro aktivity, jako je běh, vodní sporty, cyklistika a dokonce i golf. Všechny jsou vybaveny měřením srdečního tepu na zápěstí a snímači GPS, které umožňují přesnou indikaci polohy, měření vzdálenosti a intenzity úsilí uživatele. V průběhu let společnost Garmin pokračovala ve vývoji technologií, kterými svá zařízení vybavuje.

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Mimořádně odolné multisportovní chytré hodinky Fenix 7S Sapphire Solar.

Chytré hodinky Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 se vyznačují robustní konstrukcí, kterou umožňují kvalitní materiály použité při jejich výrobě, a také vyvinutými funkcemi, které se postarají o sportovní výkony. Model je mimo jiné vybaven vestavěnými profily aktivit (lyžování, běh na lyžích, surfování, intervalový trénink HIIT, jízda na kole a mnoho dalších), denními tréninkovými tipy, možností simulovat časy závodů, asistentem odpočinku nebo konektivitou GPS, GLONASS a Galileo.

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Mezi novinky řady Fenix 7 patří funkce Before You pro náhled vybraných bodů na trase, technologie Real-Time Stamina pro sledování námahy během aktivity, která pomáhá optimalizovat spotřebu energie a předcházet předčasnému opotřebení, a možnost stažení map TopoActive. Funkce Recovery Time Advisor poskytuje tipy pro zotavení a vypočítává dobu, která musí uplynout před zahájením dalšího tréninku.

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Konstrukce hodinek Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Konstrukce chytrých hodinek Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 se skládá z:

 • Šedého obalu z polymeru vyztuženého skleněnými vlákny s titanovým rámečkem DLC.
 • Černý silikonový řemínek.
 • Barevný transreflexní displej Memory-In-Pixel (MIP) krytý sklem Power Sapphire™ s funkcí solárního nabíjení. Obsahuje tlačítkové ovládání.
 • Kovové víko.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Funkce solárního zařízení Garmin Fenix 7S Sapphire

Mezi funkce chytrých hodinek Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 patří:

 • synchronizace času prostřednictvím GPS
 • Připojení Wi-Fi, Bluetooth® a ANT+®.
 • Vestavěné mapy lyžařských středisek, předinstalované mapy TopoActive, mapy Skiview™ a mapy golfových hřišť.
 • Přehrávání hudby z paměti hodinek (až 2 000 skladeb).
 • Budík, časovač, stopky, kalendář.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar
 • Čas východu a západu slunce, předpověď počasí.
 • Oznámení z telefonu.
 • Funkce "Najít můj telefon" a "Najít mé hodinky".
 • Kompatibilní se smartphony Android a iPhone.
 • Dálkové ovládání VIRB.
 • Aplikace Garmin Connect Mobile a Connect IQ.
 • Garmin Pay.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Vestavěné senzory chytrých hodinek Garmin

 • GPS, GLONASS, Galileo.
 • Zápěstní snímač srdečního tepu Garmin Elevate - umožňuje měřit srdeční tep na zápěstí.
 • Barometrický výškoměr.
 • Kompas.
 • Gyroskop
 • Akcelerometr
 • Teploměr
 • Pulsní oxymetr.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

Sportovní funkce

 • Monitorování zdravotního stavu - měření srdečního tepu na zápěstí, monitorování dechu, měření kyslíku v krvi, měření věku v kondici, monitorování energie, monitorování spánku a stresu, monitorování hydratace a menstruačního cyklu.
 • Funkce sledování aktivity - počítadlo kroků, lišta pohybu, automatický cíl, spálené kalorie, vystoupaná patra, překonaná vzdálenost, minuty intenzivní aktivity.
 • Režim posilovny - silový trénink, vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT), fitness trénink, trénink na eliptickém trenažéru, trénink do schodů, lezení po podlaze, stacionární veslování, pilates a jóga.
 • Funkce běhu - běh, běh na běžeckém pásu, běh na kryté dráze, trailový běh, virtuální běh, ultra běh.
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar
 • Funkce pro trénink, plánování a analýzu.
 • Funkce pro outdoorové aktivity - turistika, indoorové lezení, bouldering, horolezectví, jízda na horském kole, lyžování, snowboarding, běh na lyžích, pádlování ve stoje, veslařské sporty, kajak, surfování, lov, Jumpmaster, taktické aktivity, kitesurfing, windsurfing, chůze na sněžnicích.
 • Cyklistické funkce - jízda na kole, sálová cyklistika, horská kola, triatlon.
 • Funkce plavání - plavání v bazénu, plavání ve volné vodě, detekce stylu.
 • Golfové funkce - 42 000 předinstalovaných golfových hřišť z celého světa.

Odolnost vůči vodě

Voděodolnost zařízení je 100 metrů. To znamená, že hodinky lze používat při plavání, skákání do vody, šnorchlování a účasti na rychlých vodních sportech.

Záruka

Na chytré hodinky Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Co je v krabička?

 • Originální balení Garmin
 • Příručka
 • Záruka - 2 roky
 • Nabíjecí a datový kabel

Více informací Garmin 010-02539-25

Strojek Smartwatch
Swiss made Ne
Sdělení Bluetooth™, ANT+, Wi-Fi
Technologie akcelerometr, gyroskop, barometr, kompas, teploměr venkovní teploty, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu, přehrávání hudby na hodinkách
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS
Bezkontaktní platby Garmin Pay™
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Korekce času pomocí GPS, Navigace na hodinkách, Zámek tlačítka
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Power Glass™
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Uniforma - hladká
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 100 metrů
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 42.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Značka Garmin
Model 010-02539-25
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 753759277932

Recenze o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar 010-02539-25

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


//