Bestseller-56%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 44 mm
Šířka řemínku 16 mm

5904238483688 Chytre hodinky Garett Wave RT Garett Garett Wave RT

2 639 Kč 1 169 Kč 1 470 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 639 Kč Instalments 0%: 15 x 78 Kč Pay for 30 days
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238483688

Garett Wave RT 5904238483688 jsou skvělé chytré hodinky, které jsou díky své konstrukci a multifunkčnímu TFT dotykovému displeji vynikající nabídkou pro moderního muže. Obdélníkové pouzdro je spárováno s odpovídajícím síťovaným náramkem, vše vyrobeno z vysoce kvalitního černého kovu. Displej 172x320 px obsahuje na výběr četné ciferníky, navíc je krytý pružným hesalitovým sklem. Model je vybaven mj v upozorněních na SMS zprávy, hovory a z aplikace, odmítání telefonních hovorů (bez jejich uskutečnění nebo příjmu), funkce vyhledávání zařízení, monitor spánku, stopky, pohybový senzor, menu v polských a sportovních režimech: chůze, běh, kolo, basketbal, lezení, jóga a crossový trenažér. Model byl vyroben se zvláštní pozorností k nejmenším detailům.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoru nečinnosti vás zařízení upozorní, že je čas se trochu pohnout. To vám umožní pravidelný pohyb, který vám zajistí lepší pocit pohody a pomůže vám pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

IP68

Díky vodotěsnosti IP68 je zařízení zcela prachotěsné a odolné proti ponoření (až na 1 hodinu) do vody v malé hloubce. Model je tedy vhodný pro plavání na hladině.

Vestavěná technologie Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovým připojením Bluetooth, které umožňuje snadné spárování zařízení s chytrým telefonem a získání přístupu k mnoha funkcím hodinek.

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Ovládání hudby v telefonu

Ovládání hudby v telefonu umožňuje přepínat, zastavovat a pouštět hudbu ve smartphonu ze zápěstí. Nemusíte tak vytahovat telefon, abyste přetočili skladbu, kterou zrovna nechcete poslouchat.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238483688

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Displej TFT
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Budík, Najděte telefon
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, počítadlo kalorií, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, lezení
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Mosaz
Barva řemínku Černá
Vzhled pásu Náramek - síťovina
Šířka řemínku 16.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Mosaz
Šířka pouzdra 44.00 mm
Tloušťka pouzdra 12.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, TW, CN, JPN, DE, FR, ES, AR, RU, PT, KO
Značka Garett
Model 5904238483688
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 5904238483688

Recenze o Garett Garett Wave RT 5904238483688

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


//