Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 45 mm
Šířka řemínku 20 mm

Model 5904238484548 Chytre hodinky Garett Verona Zlatý Garett Verona Złoty

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garett Verona Gold 5904238484548 je stylový produkt určený pro moderního muže. Dotykový, barevný displej s rozlišením 360x360 px je zabezpečen hesalitovým sklem pro ochranu proti vnějšímu poškození. Model byl vybaven mnoha funkcemi, jako je alarm vybití, Bluetooth 5.1, budík, monitor krevního tlaku, pohybový senzor, informace o počasí, krokoměr, menu v polštině, časovač, monitor nečinnosti, monitor spánku, odmítnutí hovoru, úplný přehled aktivita a spánek nebo upozornění (o textových zprávách, hovorech a z aplikací). Zařízení má 512 KB RAM, 64 MB ROM a je kompatibilní s Androidem 4.4, iOS 8.1 a novějšími verzemi. A co víc, model běží na 185 mAh baterii, která se nabije za zhruba 120 minut. Jeho pracovní doba je 7 dní nebo dokonce 14 v pohotovostním režimu.

Funkce

Monitor nečinnosti

Díky vestavěnému monitoringu nečinnosti vám zařízení dá vědět, kdy je čas se trochu pohnout. Toto řešení umožňuje pravidelný pohyb, který zajišťuje lepší pocit a pomáhá pečovat o zdraví.

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

IP67

Třída voděodolnosti IP67 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči krátkodobému (do 30 minut) ponoření do mělké vody (do hloubky 1 metru).

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky měří dobu trvání aktivity, spálené kalorie a ušlou vzdálenost například při běhu nebo jízdě na kole.

Ovládání hudby v mobilu

Ovládání hudby v telefonu vám umožňuje přepínat, zastavovat a spouštět hudbu na smartphonu ze zápěstí. Díky tomu nemusíte vytahovat telefon, abyste přeskočili skladbu, kterou nechcete poslouchat.

Monitor srdečního tepu

Chytré hodinky jsou vybaveny měřičem tepové frekvence, díky kterému můžete průběžně sledovat hodnotu svého tepu a rychle reagovat v případě netypických výsledků.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Displej AMOLED
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem
Data o počasí Předpověď počasí
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, stopky, upozornění na nečinnost, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, lezení, týmové sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Materiál
Barva řemínku Vícebarevná
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 45.00 mm
Tloušťka pouzdra 7.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, ZH, GR, FR, DE, IT, ES, NL, PT, RU, TR, JA, RO, TH, VI, ID
Značka Garett
Model 5904238484548
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 5904238484548

Recenze o Garett Verona Złoty 5904238484548

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně