Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 45 mm
Šířka řemínku 20 mm

5904238484500 Chytre hodinky Garett Verona Srebrny Garett Verona Srebrny

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238484500

Chytré hodinky Garett Verona Silver 5904238484500 představují univerzální barevné schéma pro každou příležitost. Dotykový podsvícený displej je chráněn hesalitovým sklem. Obrazovku můžete upravit podle svých preferencí pomocí různých voličů, ze kterých si můžete vybrat. Prostřednictvím vibrací nebo hlasového signálu vám produkt pošle upozornění na SMS, hovory a aplikace. Zařízení má mnoho zajímavých funkcí, jako je budík, monitor krevního tlaku, pohybový senzor, informace o počasí, krokoměr, časovač, monitor nečinnosti, monitor spánku, odmítnutí hovoru, úplný přehled o aktivitě a spánku, připomenutí hydratace, pulzní oxymetr a srdce monitor sazeb. Pro příznivce fyzické aktivity výrobce připravil sportovní režimy. Pomocí chytrých hodinek můžete také ovládat hudební přehrávač z telefonu, pořizovat fotografie pomocí telefonu a najít polohu svého telefonu nebo zařízení. Hodinky jsou kompatibilní s Androidem 4.4+ a iOS 8.0+.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

IP67

Díky vodotěsnosti IP67 je zařízení zcela prachotěsné a chráněné proti krátkodobému (až 30 minut) ponoření do mělké vody (maximální hloubka 1 metr).

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Ovládání hudby v telefonu

Ovládání hudby v telefonu umožňuje přepínat, zastavovat a pouštět hudbu ve smartphonu ze zápěstí. Nemusíte tak vytahovat telefon, abyste přetočili skladbu, kterou zrovna nechcete poslouchat.

Pulsometr

Chytré hodinky jsou vybaveny měřičem srdečního tepu, takže můžete sledovat svůj tep v reálném čase a v případě alarmujících výsledků rychle reagovat.

Pulsní oxymetr

Chytré hodinky jsou vybaveny vestavěným pulzním oxymetrem, takže můžete průběžně sledovat úroveň okysličení krve. Pokud se ukáže, že saturace je příliš nízká, máte možnost rychle reagovat.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238484500

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Displej AMOLED
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem
Další funkce Budík, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, stopky, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, lezení
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Nerezová ocel / síťovina
Barva řemínku Stříbrná
Šířka řemínku 20.00 mm
Třída těsnosti IP67
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 45.00 mm
Tloušťka pouzdra 7.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, ZH, GR, FR, DE, IT, ES, NL, PT, RU, TR, JA, RO, TH, VI, ID
Značka Garett
Model 5904238484500
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 5904238484500

Recenze o Garett Verona Srebrny 5904238484500

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně