Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 41 mm
Šířka řemínku 22 mm

5904238484876 Chytre hodinky Garett GRC STYLE Silver Garett GRC STYLE Silver

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238484876

Chytré hodinky Garett GRC STYLE Silver 5904238484876 jsou každodenním doplňkem a nejen to. Dotykový, podsvícený a zároveň personalizovaný displej umožňuje přístup k mnoha zajímavým, rozsáhlým funkcím. Sklo Hesalite chrání obrazovku před negativními vlivy vnějších faktorů. Doplněk byl vybaven mnoha vymoženostmi, jako je fotografování pomocí telefonu, ovládání přehrávání hudby z telefonu, alarm vybití, monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr, krokoměr, monitor nečinnosti, připomenutí hydratace, monitor spánku, informace o počasí, obnovení trasy, stopky, časovač a budík. Upozornění na hovory, textové zprávy a aplikace vás zařízení upozorní formou zvukového signálu nebo vibrací. Funkce vyhledávání zařízení nebo telefonu vám umožní rychle najít váš oblíbený doplněk. Nadšence fyzické aktivity potěší množství dostupných sportovních režimů. Voděodolnost je IP68.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP68

Díky vodotěsnosti IP68 je zařízení zcela prachotěsné a odolné proti ponoření (až na 1 hodinu) do vody v malé hloubce. Model je tedy vhodný pro plavání na hladině.

Vestavěná technologie Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovým připojením Bluetooth, které umožňuje snadné spárování zařízení s chytrým telefonem a získání přístupu k mnoha funkcím hodinek.

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238484876

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Displej IPS
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, stopky, sportovní režimy
Disciplíny běh
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Guma
Barva řemínku Šedá
Šířka řemínku 22.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 41.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, SK, HU, IT, LV, ET, DE, DA, SV, NL, IT
Μάρκα Garett
Μοντέλο 5904238484876
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 5904238484876

Recenze o Garett GRC STYLE Silver 5904238484876

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně