-8%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 41 mm
Šířka řemínku 22 mm

5904238484869 Chytre hodinky Garett GRC STYLE Gold Steel Garett GRC STYLE Gold Steel

1 840 Kč 1 700 Kč 140 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 1 674 Kč Instalments 0%: 15 x 113 Kč Pay for 30 days
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238484869

Garett GRC STYLE Gold Steel 5904238484869 jsou chytré hodinky, které dodají styl vašemu každodennímu životu a pomohou vám pečovat o své zdraví. Dotykový, podsvícený displej lze upravit podle vašich preferencí pomocí různých voličů, ze kterých si můžete vybrat. Displej byl chráněn hesalitovým sklem. Model je vybaven mnoha zajímavými vymoženostmi, jako je fotografování s telefonem, ovládání přehrávání hudby z telefonu, alarm vybití, monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr, krokoměr, monitor nečinnosti, připomenutí hydratace, monitor spánku, počasí informace, obnovení trasy, stopky, časovač a budík. Hodinky vás budou hlasovým signálem nebo vibracemi informovat o SMS notifikacích, z aplikace a o připojení. Výrobce připravil i řadu sportovních režimů, které jistě osloví milovníky fyzické aktivity. Stupeň vodotěsnosti je IP68.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP68

Díky vodotěsnosti IP68 je zařízení zcela prachotěsné a odolné proti ponoření (až na 1 hodinu) do vody v malé hloubce. Model je tedy vhodný pro plavání na hladině.

Vestavěná technologie Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovým připojením Bluetooth, které umožňuje snadné spárování zařízení s chytrým telefonem a získání přístupu k mnoha funkcím hodinek.

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238484869

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Displej IPS
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, stopky, sportovní režimy
Disciplíny běh
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Nerezová ocel / síťovina
Barva řemínku Zlatá
Šířka řemínku 22.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 41.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, SK, HU, IT, LV, ET, DE, DA, SV, NL, IT
Značka Garett
Model 5904238484869
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 5904238484869

Recenze o Garett GRC STYLE Gold Steel 5904238484869

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně