Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 41 mm
Šířka řemínku 22 mm

Model 5904238484869 Chytre hodinky Garett GRC STYLE Gold Steel Garett GRC STYLE Gold Steel

Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garett GRC STYLE Gold Steel 5904238484869 jsou chytré hodinky, které dodají styl vašemu každodennímu životu a pomohou vám pečovat o své zdraví. Dotykový, podsvícený displej lze upravit podle vašich preferencí pomocí různých voličů, ze kterých si můžete vybrat. Displej byl chráněn hesalitovým sklem. Model je vybaven mnoha zajímavými vymoženostmi, jako je fotografování s telefonem, ovládání přehrávání hudby z telefonu, alarm vybití, monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr, krokoměr, monitor nečinnosti, připomenutí hydratace, monitor spánku, počasí informace, obnovení trasy, stopky, časovač a budík. Hodinky vás budou hlasovým signálem nebo vibracemi informovat o SMS notifikacích, z aplikace a o připojení. Výrobce připravil i řadu sportovních režimů, které jistě osloví milovníky fyzické aktivity. Stupeň vodotěsnosti je IP68.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát vašemu zařízení zcela jiný vzhled. Vybírat můžete z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Volání a příjem hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže s ním můžete telefonovat – volat a přijímat hovory. Tato funkce je užitečná, když chcete být stále v kontaktu.

IP68

Třída vodotěsnosti IP68 činí zařízení zcela prachotěsným a odolným vůči ponoření (maximálně hodinu) do vody v malých hloubkách. S támto modelem tedy můžete plavat po povrchu.

Vestavěný Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovou Bluetooth konektivitou, díky které můžete zařízení snadno spárovat se svým chytrým telefonem a získat přístup k mnoha funkcím hodinek.

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky měří dobu trvání aktivity, spálené kalorie a ušlou vzdálenost například při běhu nebo jízdě na kole.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™
Displej IPS
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, stopky, sportovní režimy
Disciplíny běh
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Nerezová ocel / síťovina
Barva řemínku Zlatá
Šířka řemínku 22.00 mm
Třída těsnosti IP68
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 41.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, CS, SK, HU, IT, LV, ET, DE, DA, SV, NL, IT
Značka Garett
Model 5904238484869
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 5904238484869

Recenze o Garett GRC STYLE Gold Steel 5904238484869

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně