-8%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 41 mm
Šířka řemínku 22 mm

5904238484845 Chytre hodinky Garett GRC STYLE Black Steel Garett GRC STYLE Black Steel

1 840 Kč 1 700 Kč 140 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 1 674 Kč Instalments 0%: 15 x 113 Kč Pay for 30 days
Skladem - ihned k odeslání
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily Garett 5904238484845

Chytré hodinky Garett GRC STYLE Black Steel 5904238484845 jsou skvělým každodenním doplňkem. Díky dotykovému, podsvícenému a personalizovanému displeji máte pohodlný přístup k mnoha atraktivním funkcím. Displej je chráněn hesalitovým sklem. Model je vybaven vymoženostmi jako focení telefonem, ovládání přehrávání hudby z telefonu, alarm vybití, měřič tepové frekvence, měřič krevního tlaku, pulzní oxymetr, krokoměr, monitor nečinnosti, připomenutí hydratace, monitor spánku, informace o počasí, trasa zotavení, stopky, časovač a alarm. Ve formě zvukového signálu nebo vibrací produkt odesílá upozornění na hovory, textové zprávy a aplikace. Mimořádně užitečná je také funkce vyhledávacího zařízení nebo vyhledávacího telefonu, která vám pomůže rychle najít jeden z vašich oblíbených doplňků. Zejména pro příznivce fyzické aktivity připravil výrobce širokou škálu sportovních režimů. Voděodolnost je IP68.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost změny vzhledu domovské obrazovky je užitečnou funkcí, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi možnostmi si na své přijdou jak minimalisté, tak i ti, kteří mají rádi zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát svému zařízení zcela jiný vzhled. Můžete si vybrat z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Telefonování a přijímání hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže jej můžete používat k telefonování - uskutečňování a přijímání hovorů. Tato funkce je užitečná, pokud chcete být neustále v kontaktu.

IP68

Díky vodotěsnosti IP68 je zařízení zcela prachotěsné a odolné proti ponoření (až na 1 hodinu) do vody v malé hloubce. Model je tedy vhodný pro plavání na hladině.

Vestavěná technologie Bluetooth

Chytré hodinky jsou vybaveny bezdrátovým připojením Bluetooth, které umožňuje snadné spárování zařízení s chytrým telefonem a získání přístupu k mnoha funkcím hodinek.

Sportovní režimy

Model je vybaven sportovními režimy, které vás budou motivovat k pravidelnému tréninku. Chytré hodinky budou měřit dobu trvání aktivity, spálené kalorie a uraženou vzdálenost. Může se jednat například o běh nebo jízdu na kole.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací Garett 5904238484845

Mechanizm Smartwatch
Łączność Bluetooth™
Wyświetlacz IPS
Wyświetlacz dotykowy Ano
Powiadomienia telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
Multimedia ovládání fotoaparátu telefonem, ovládání hudby z telefonu
Funkcje dodatkowe Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkcje zdrowotne monitor srdečního tepu, tlakoměr, pulzní oxymetr, monitorování spánku
Funkcje sportowe krokoměr, monitorování činnosti, stopky, sportovní režimy
Dyscypliny běh
Tarcza - kolor Zobrazit
Szkiełko Hesalit
Typ paska Nerezová ocel / síťovina
Pasek - kolor Černá
Szerokość Paska 22.00 mm
Klasa szczelności IP68
Rodzaj koperty Plast
Szerokość koperty 41.00 mm
Grubość koperty 13.00 mm
Dostępne języki PL, EN, CS, SK, HU, IT, LV, ET, DE, DA, SV, NL, IT
Marka Garett
Model 5904238484845
Dla kogo Unisex
Gwarancja 2 roky
EAN 5904238484845

Recenze o Garett GRC STYLE Black Steel 5904238484845

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně