Objevte italský styl značky Chronostar. Společnost byla založena s cílem co nejpřesněji vystihnout italský temperament. Hodinky této značky se vyznačují vynikající kvalitou materiálů a stylem přímo z italských módních salonů. Není tedy divu, že si koncern ve velmi krátké době získal velkou popularitu. V nabídce značky Chronostar je přibližně 30 kolekcí, takže dokonale vyhoví potřebám každého uživatele.

číst dál

Chronostar hodinky

(1)

Nejoblíbenější
 1. -40%
  Dámské hodinky Chronostar Majesty R3753272511 Dámské hodinky Chronostar Majesty R3753272511
  Doprava zdarma 24H
  1 761,00 Kč 1 056,00 Kč

  Chronostar Majesty R3753272511

  Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Hodinky Chronostar vznikly před necelými třiceti lety, ale mnoho výrobců, kteří jsou na trhu mnohem déle, by společnosti Chronostar mohlo závidět její rychlý vývoj a evoluci v oblasti vizuálně zajímavých a poutavých hodinek. Vyplatí se vybrat si hodinky Chronostar? Přesvědčte se sami!

Vznik jedinečné značky hodinek Chronostar

Hodinky Chronostar se zrodily v Itálii na konci 80. let minulého století. V té době se téměř celý svět soustředil na italskou módu a inspiroval se touto zemí. Společnost Chronostar se chopila příležitosti a rozhodla se vybudovat si pozici co nejpřesnější reprodukcí italského stylu ve svých hodinkách. To otevřelo společnosti Chronostar cestu k tomu, aby se stala jednou z nejlépe zpracovaných značek hodinek a zároveň se dynamicky rozvíjela.

Další expanzi společnosti Chronostar na trh s hodinkami usnadnila společnost Morellato. Hodinkové řemínky Morellato již používají desítky značek a spojení společností Chronostar a Morellato vedlo k ještě rychlejšímu vývoji a vydávání nových kolekcí. V současné době nabízí společnost Chronostar téměř třicet kolekcí, které jsou díky své rozmanitosti dokonale přizpůsobeny potřebám každého uživatele.

Vyplatí se vybrat si hodinky Chronostar?

Značka Chronostar patří k těm výrobcům hodinek, kteří do svých produktů vkládají nejen velké srdce, ale také kvalitní komponenty. Díky tomu jsou tyto hodinky nejen dobře navržené, ale také velmi funkční a spolehlivé. Vyberte si hodinky Chronostar, které mají stylový vzhled a jedinečný design přímo z italských módních salonů, a přesvědčte se o vysoké kvalitě těchto výjimečných hodinek.

Hodinky Chronostar - výjimečný italský styl

Mezi hodinkami Chronostar můžeme rozlišit několik základních konceptů, s nimiž byla každá řada vytvořena. První z nich je zachování třídy a elegance a patří k ní modely řady Chronostar Jewel a Chronostar Charles Gent. Kolekce Jewel je dámská řada, která se vyznačuje jednoduchostí výroby a zároveň okouzlujícím třpytem a šperky. Jsou to hodinky vytvořené pro ženy, které chtějí za všech okolností vypadat, jako by se právě chystaly na noblesní večeři nebo slavnostní galavečeři. K tomu přispívají zejména tlumené barvy ciferníků a indexů, které připomínají drahé kameny. Kolekce Chronostar Charles Gent je zase ideální volbou pro muže orientované na vintage, kteří hledají kompromis mezi módním vzhledem a vkusnou elegancí. Minimalistický ciferník přerušují ručičky ve tvaru klasických šipek a vypouklé čočky obklopují obálky v tradičních zlatých a stříbrných barvách.

Oficiální prodejce Chronostar - Autorizované prodejny - Distributor

Hodinky Chronostar nabízíme od licencovaného distributora. Doporučujeme vám nakupovat v našem internetovém obchodě. Zaručujeme profesionální služby a rychlé dodání.

Hodinky Chronostar Store

Hodinky Chronostar jsou nejen funkční, ale také módní na nejvyšší úrovni. Pokud jsou pro vás tyto prvky důležité, pak je značka Chronostar pro vás ta pravá! Navštivte náš obchod Hodinkovna a kupte si svůj nadčasový model.