Obyčejné hodinky už dávno nejsou jedinou možností, jak zvládnout povinnosti v daném časovém úseku. Díky tvorbě chytrých hodinek máme nyní možnost mít individuálního asistenta, který nám každý den připomíná naše úkoly. Seznamte se s chytrými hodinkami Huawei – legendou ve světě technologií, která vyrábí hodinky nejvyšší třídy.

číst dál

Huawei hodinky

(10)

Nejoblíbenější
 1. Bestseller
 2. Chytré Hodinky Huawei Watch 3 Chytré Hodinky Huawei Watch 3
  Doprava zdarma 24H
  9 617,00 Kč

  Huawei Watch 3 55026820

  Doprava zdarma 24H
 3. Chytré Hodinky Huawei Watch 3 Chytré Hodinky Huawei Watch 3
  Doprava zdarma 24H
  11 315,00 Kč

  Huawei Watch 3 55026818

  Doprava zdarma 24H
 4. Chytré Hodinky Huawei Band 4 55024461 Chytré Hodinky Huawei Band 4 55024461
  Doprava zdarma 24H
  1 126,00 Kč

  Huawei Band 4 55024461

  Doprava zdarma 24H
Nejoblíbenější

Huawei je značka, která se v technologickém průmyslu pohybuje přes 30 let, ale chytré hodinky nejvyšší kvality vyrábí teprve pár let. Její nabídka zahrnuje mnoho různých produktů, jako jsou tablety, notebooky a smartbandy, které se těší neutuchající oblibě nejen na asijském trhu, ale i v Evropě. Seznamte se s unikátními chytrými hodinkami Huawei – kompletním zařízením pro nejnáročnější lidi.

Smartwatch Huawei – historie značky

Historie značky Huawei začíná v roce 1987 ve městě Shenzhen. Tehdy čínská vláda proměnila obyčejnou rybářskou vesnici na zvláštní ekonomickou zónu s mnohem větší svobodou podnikání než ve zbytku komunistické Číny. Doslova přes noc tam mnoho společností toužících po rozšíření svých aktivit přesunulo své podniky a vytvořilo tak „čínské Silicon Valley“. Nejinak tomu bylo u značky Huawei, která svou činnost zahájila pořizováním a prodejem jednoduchého vybavení souvisejícího s komunikací. Po nějaké době začala značka vytvářet vlastní produkty, přičemž jejich tvorba začala enormně růst kvůli čínské poptávce po telekomunikačních produktech. Značka vytváří smartphony, smartwache, smartbandy, tablety, notebooky, síťová zařízení a cloudové služby. Prodej elektroniky je jedním z odvětví činnosti značky Huawei. 54 % všech tržeb značky pochází z ICT průmyslu, tedy z rozvoje infrastruktury telekomunikačních sítí. Huawei je legendární značka, která je již řadu let na prvním místě v odvětví telekomunikací.

Huawei Watch GT 2 - chytré hodinky pro každý den

Chytré hodinky Huawei Watch ze série GT série nastavovaly nové standardy. Moderní řada hodinek byla obohacena o elegantní povrchovou úpravu, takže tyto chytré hodinky se hodí ke každému stylu. Co najdeme v Huawei Watch GT 2? Zajímavými funkcemi hodinek jsou mj Bluetooth volání, které umožňuje přijímat a uskutečňovat hovory až do vzdálenosti 150 metrů od telefonu. Hodinky informují i ​​o příchozích SMS zprávách. Aktivní lidé budou spokojeni s 15 sportovními režimy vč. běhu, turistiky, cyklistiky, triatlonu a plavání, což zaručuje přesnou analýzu dat pro tyto různé sporty. Smartwach je dále vybaven barometrem, kompasem a výškoměrem a také možností poslechu hudby bez nutnosti nosit u sebe telefon. Máte problémy se spánkem? S Huawei Watch GT 2 najdete odpověď na váš problém. Díky technologii TruSeen ™ tyto hodinky analyzují vaše dýchání a poskytnou vám celkové hodnocení kvality spánku. Hodinky také mají schopnost rychle personalizovat ciferník. Uživatel si může vybrat, které z upozornění se zobrazí na obrazovce zařízení. Pokud tedy hledáte kompletní hodinky, pak jsou chytré hodinky řady Huawei Watch GT určeny právě vám!

Chytré hodinky pro sportovce? Pouze Huawei Watch Fit

Huawei Watch Fit jsou zcela novou kapitolou v odvětví sportovních hodinek. Modely této řady nejsou jen perfektně zpracovány a s množstvím funkcí, za které by se nestyděly žádné chytré hodinky. Mají i cenu příjemnou pro peněženku. Design Huawei Watch Fit je poměrně unikátní, protože místo standardního kulatého ciferníku mají ciferník čtvercový. Můžeme si vybrat z různých možností, protože designéři navrhli tyto hodinky v různých barvách. Korunní funkcí těchto chytrých hodinek je přítomnost funkce Always on Display (AoD), díky které se hodinky rozsvítí při každém pohybu ruky a zobrazí ty nejdůležitější informace. Lidé hledající dokonalé sportovní hodinky nebudou zklamáni. Hodinky mají 12 fitness kurzů a 96 sportovních režimů vč. cvičení v tělocvičně, běhání, jízdy na kole, plavání nebo jógy. Potřebujete něco více? Žádný problém! Chytré hodinky Huawei Watch Fit dokonale monitorují práci lidského těla při každodenních aktivitách i sportu. Díky vestavěnému GPS modulu hodinky měří vzdálenost, ale i spálené kalorie, množství kyslíku v krvi a tempo. Chytré hodinky Huawei díky přesným údajům o srdečním tepu obsaženým v aplikaci Huawei Health sledují a analyzují kvalitu spánku a míru stresu – pokud tato úroveň je příliš vysoká, zařízení navrhuje vhodná dechová cvičení. Hledání vhodných sportovních hodinek je v dnešní době velmi složité, ale rozhodně jsou chytré hodinky Huawei Watch Fit skvělou volbou pro každého sportovního fanouška.

Smartband Huawei Band 4 – sportovní náramek pro náročné

Chcete monitorovat svou aktivitu během dne, aniž byste cítili hodinky na zápěstí? I to je možné díky náramku Huawei Band 4, který kvůli nízké váze a ergonomickému tvaru perfektně padne na zápěstí. Navzdory malé obrazovce se výrobce postaral o to, aby všechna data zobrazovaná na tomto zařízení byla velmi dobře viditelná. Na náramku najdeme informace o stavu Bluetooth připojení, informace o čekajících notifikacích, stav baterie, počet kroků a spálených kalorií, ušlou vzdálenost, počasí, teplotu vzduchu, datum a čas. Vodotěsnost tohoto smartbandu je nastavena na 5 ATM, takže se s ním můžete bez obav sprchovat. Hodinky jsou také vybaveny funkcí podporující naší fyzickou aktivitu – změří výkon při běhu či chůzi, jízdě na kole nebo při používání zařízení jako je eliptický trenažér nebo ergometr. Díky možnosti analýzy spánku vám tetno smartband umožňuje věnovat pozornost na správnou hygienu odpočinku. Chytrý pásek Huawei Band 4 je návrhem pro lidi, kteří hledají malého pomocníka v každodenním životě. Díky personalizaci vzhledu tohoto zařízení bude skvělým doplňkem pro každého.

Obchod s chytrými hodinkami

Chytré hodinky Huawei jsou legendární produkty, které vyrábí světově uznávaný výrobce elektroniky. To vše díky preciznosti zpracování, kvalitě použitých materiálů a vášni, kterou do montáže hodinek vkládají kvalifikovaní zaměstnanci. Hledáte chytré hodinky, které splní všechna vaše očekávání a budou vám sloužit dlouhá léta? Navštivte náš internetový obchod a kupte si svůj vysněný model.

Oficiální prodejce Huawei – autorizovaný obchod – distributor

Všechny hodinky v naší nabídce pocházejí od licencovaných distributorů. V naší prodejně Fabrika Hodinek najdete široký výběr chytrých hodinek Huawei, chytrých pásků a příslušenství, které jsou k dispozici v našem kamenném i internetovém obchodě. Rychlé odeslání zaručeno!