Svatba, večírek nebo dovolená. Dokonalé šperky pro letní příležitosti

Zvědavost

Svatba, večírek nebo dovolená. Dokonalé šperky pro letní příležitosti

Aurélia Muškátová

Aurélia je dívka s veselou dispozicí, kterou lze snadno nazvat sportovním bláznem. Profesně je osobní trenérkou a pokud mohla, trávila by veškerý čas v tělocvičně nebo hledáním nových receptů na fit. Její druhý zájem je móda. Každý vám s výběrem sportovních inteligentních hodinek rád poradí.

02 srpna 2022

Léto je v plném proudu. V tomto ročním období jsou v ulicích mnoha měst k vidění odvážnější a barevnější soupravy. Dokonalým doplňkem výrazného oblečení jsou šperky. Svým outfitům můžete dodat charakter a jednoduchým způsobem podtrhnout svou krásu. Zde je přehled nejzajímavějších letních doplňků!

Belicuretky jako součást vašeho šatníku

Šperky jsou doplňkem, který v mnoha případech dokonale spojuje naše outfity, rozbíjí jejich minimalismus nebo podtrhuje jejich originalitu. Často si konkrétní kousky spojujeme s nositelem, oblíbený náramek nebo prsten se stává součástí image člověka. Pokud víme, že šperky budeme nosit často, vyplatí se vsadit na jejich dobrou kvalitu a zvážit, jaké barevné provedení bude dobře ladit s naším šatníkem.

Letní návrhy značky Guess

Pokud jde o výrazné doplňky, nelze nezmínit značku Guess. Tento americký výrobce sleduje aktuální trendy a bedlivě sleduje, co je v trávě. Pro letní příležitosti se jistě hodí šperky Guess Talismania. Je to dívčí kolekce s jemným charakterem, která skvěle doplní romantické komplety. Už jeho název odkazuje na to, že náhrdelník nebo prsten mohou být našimi talismany, předměty moci. Odtud pocházejí zajímavé přívěsky zdobené různými motivy, často osázené krystaly. Doplňky z této řady se budou hodit na rande nebo plážovou párty.

Fanoušci nápadných doplňků by si měli dát pozor na sérii Los Angeles. Chystáte se na párty v americkém stylu? Chcete přitáhnout všechny pohledy? Tento šperk je určitě pro vás. Dlouhé náušnice s logem značky a velké náramky ve stylu z počátku století vám umožní hrát si s módou a experimentovat se svým vzhledem.

Hádej šperk

V případě šperků Guess je to právě pojmenování, které přitahuje pozornost. Mnoho sbírek hravě odkazuje na pocit moci. K jeho vytvoření chceme originální doplňky, díky kterým se budete cítit jako hvězda (kolekce A star is born), královna srdcí (Queen Of Heart) nebo hrdinka romantického příběhu (Heart Romance).

Skagen - klidné léto na pobřeží

Pro ty, kdo dávají přednost lehce delikátním a decentním doplňkům, které lze úspěšně nosit i na denní bázi, se dobře hodí Šperky značky Skagen. Inspirována pobřežní vesnicí v Dánsku nám značka nabízí geometrické tvary a zajímavé ozdoby v podobě kamínků. Pokud chystáte oficiální oslavu, například svatbu, vyplatí se podívat na kolekci Skagen Sea Glass. Dominují mu bílé a modré kameny a zlatá nerezová ocel. Vládne zde skandinávský minimalismus a láska k jednoduchosti.

Šperky Skagen

Kolekce Skagen Agnethe připomíná mořské vlny. Existuje spousta kulatých tvarů a perleťových výplní. Je to ideální kufr na rande a dovolenou - hodí se k opravdu mnoha kouskům. Řada Korian má zase motiv slzy zdobený zirkony. Tato kolekce je určena pro milovníky růžově zlatých doplňků.

Zažijte prázdninovou atmosféru se šperky Fossil

Mezi šperky Fossil nechybí ani doplňky pro fanoušky vintage stylu. Výrobce se zaměřuje na romantické motivy, ale nechybí ani návrhy pro milovníky a milovnice barev. Během letních dnů ozvláštníme své outfity barevnými náramky Fossil Vintage Motifs - každý má korálky jiné barvy a přívěsek jiného tvaru - skvěle vypadají nošené po několika kusech. Pro situace vyžadující elegantní prostředí byly vytvořeny soupravy, kterým dominují křišťálové ozdoby nebo perleťové dekorace. Pro muže navrhl výrobce Fossil korálové náramky v tlumených barvách, které se budou hodit jako doplněk pro každodenní prázdninové dny.

Fosilní šperky

Doplňte svůj prázdninový vzhled jedinečnými šperky

V teplých dnech často zapomínáme ozvláštnit svůj outfit. Mnoho z nás pak hledá pohodlné a jednoduché kousky šatníku. Dámské šperky jsou skvělým nápadem, jak vylepšit svůj letní styling. Nezapomeňte ani na svého partnera - pánské šperky jsou skvělým ležérním doplňkem, který dokáže proměnit nejeden outfit. Díky kvalitnímu zpracování vám šperky uvedené v tomto článku vydrží po mnoho let. Díky různým barevným variantám a široké škále vzorů a stylů si každý najde něco pro sebe, ať už se jedná o jakoukoli příležitost!


Aurélia Muškátová

Aurélia je dívka s veselou dispozicí, kterou lze snadno nazvat sportovním bláznem. Profesně je osobní trenérkou a pokud mohla, trávila by veškerý čas v tělocvičně nebo hledáním nových receptů na fit. Její druhý zájem je móda. Každý vám s výběrem sportovních inteligentních hodinek rád poradí.