Pánské hodinky do každé kapsy

Publikováno v: Pulsar, Meller

Pánské hodinky do každé kapsy

Teodor Novák

Teodor je nadšenec hodinek, který sbírá modely s ručním natahováním a modely z omezených sbírek. Sleduje všechny nové produkty, které se objevují na trhu. Rád také vyhledává neobvyklé kuriozity ze světa hodinek. Soukromě je šťastným otcem dvou dětí.

13 května 2022

Hodináři často vyrábějí hodinky pro různorodé publikum s různými zájmy. Každý tak může najít odpovídající a především osvědčený a praktický výrobek za přijatelnou cenu. Objevte nyní návrhy pánských hodinek pro každý rozpočet.

Proč byste měli při nákupu dbát na cenu?

Často se při výběru daných pánských hodinek rozhoduje mimo jiné podle funkcí, které mají, výrobního materiálu nebo právě ceny. Obvykle záleží jednak na prestiži značky, na tom, jak je na trhu známá, a jednak na použitých materiálech, moderních technologiích a inovativních řešeních. Existují však také společnosti, které vyrábějí značkové pánské hodinky, aby oslovily co nejširší publikum, samozřejmě bez zanedbání kvality, funkčnosti a použitelnosti, které jsou u tohoto typu výrobků velmi důležité.

Pánské hodinky

Kupte pánské hodinky za nejlepší cenu

Hodinky jsou nedílnou součástí šatníku, zejména u mužů, protože často naznačují bohatství, prestiž nebo dobrý vkus. Vyberte si hodinky, které nejlépe vystihují váš charakter. Zde jsou 3 návrhy, které vás mohou inspirovat.

Motorický design pánských hodinek Pulsar Accelerator

Příznivou cenu mají pánské hodinky Pulsar Accelerator Solar Chronograph PZ5031X1, které dokonale poslouží jako gadget pro automobilové fanoušky, a zejména pro příznivce britského týmu M-Sport World Rally Team. Díky kombinaci štíhlých tvarů, elegance, moderního designu a sportovního charakteru je tento model vhodný nejen pro každodenní nošení, ale i pro elegantní ležérní styling. Při používání se jistě budou hodit funkce chronografu a tachymetru, které umožňují efektivní a přesné měření času, ať už se jedná o obchodní schůzku nebo kolo na okruhu Formule 1. Pánské náramkové hodinky z nerezové oceli, z níž byly vyrobeny hodinky Pulsara, se osvědčí při častém používání.

Pánské hodinky Pulsar Accelerator


Třída a elegantní ležérní design v hodinkách Meller

Dalšími cenově dostupnými pánskými hodinkami jsou Mori Nag Camel 2G-1CAMEL model od Meller, jejichž krásné zpracování a klasické linie potěší fascinované minimalismem, jednoduchostí a symetrií. Model se vyznačuje příjemnými na dotek a odolnými materiály - hnědým řemínkem z přírodní kůže a ocelovým pláštěm pokrytým šedou vrstvou. Vzhled doplňuje symetrický šedý ciferník zdobený pouze plnými indexy a zlatým subciferníkem vteřinové ručičky s výbrusem ve tvaru slunečního paprsku. Při každodenním používání těchto hodinek pomáhá tvrzené minerální sklo, které chrání ciferník před poškrábáním.

Watch Meller Maori Nag Camel


Nejvyšší švýcarská kvalita hodinek Atlantic

Hledáte typické oblekové hodinky v klasickém stylu, ale ne za velké peníze? Švýcarská značka Atlantic a její pánské hodinky splní vaše očekávání. Pánské hodinky Atlantic Seacrest 50354.41.21 splňují všechny požadavky tradičního modelu vhodného k obleku a business dress code. Výrobek představuje kamennou a nenápadnou klasickou kombinaci bílého ciferníku s černým koženým řemínkem. Dobrou čitelnost hodin zajišťují tenké kontrastní indexy. Další výhodou je tenký stříbrný plášť z nerezové oceli tlustý pouze 8 mm. To znamená, že model nebude při nošení bundy překážet. Snadno se schová pod manžetu košile. Pánové, kterým záleží i na dalších funkcích, budou spokojeni s datem dne v měsíci. Tyto klasické pánské hodinky dodají každému outfitu spoustu elegance.

Pánské hodinky Atlantic Seabreeze Small Second


Pánské hodinky pro každého milovníka hodinek

Pánské hodinky za dostupné ceny jsou především o skvělém stylu a kvalitních materiálech. Nemusíte vůbec vybírat prestižní hodinky za několik tisíc, abyste se mohli dlouho těšit z osvědčeného a odolného výrobku.


Teodor Novák

Teodor je nadšenec hodinek, který sbírá modely s ručním natahováním a modely z omezených sbírek. Sleduje všechny nové produkty, které se objevují na trhu. Rád také vyhledává neobvyklé kuriozity ze světa hodinek. Soukromě je šťastným otcem dvou dětí.