Teď nižší cena!
Bestseller-32%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 43 mm
Šířka řemínku 22 mm
Na skladě

Model SS050727000 Chytré Hodinky Suunto 5 Peak Ridge Sand Suunto 5 Peak Ridge Sand

Hodnocení zákazníků: 5
6 895,00 Kč 4 674,00 Kč 2 221,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 4 674,00 Kč 779,00 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Kompaktní sportovní hodinky s navigací GPS a dlouhou dobu baterie, což umožňuje ještě více zaměřit na dosažení výsledků a optimálního rytmu.

Suunto 5 Peak Ridge Sand sportovní hodinky se skládá z elektronického, průhledného displeje pokrytého plastovým sklem, kulatým, béžovým obálkou vyrobeným z kompozitu a polyamidu vyztuženého skleněným vláknem a silikonovým béžovým pásem. Bezel byl vytvořen z nerezové oceli, která se vyznačuje odolností proti korozi. Nejnovější verze SmartWatch Suunto 5 má baterii, která ve výletech s enabledem senzoru GPS může pracovat až 100 hodin, zatímco v časovém režimu - až 12 dnů. Slim design a použití lehkých materiálů vás nebude nikdy součástí s přidáním. Jeho každodenní použití bude extrémně pohodlné, což bude určitě ovlivnit kvalitu aktivního a zdravého životního stylu. Vodivost stanovená na 30 metrech znamená ochranu mechanismu během povrchového plavání.

Suunto 5 Peak doporučeno - recenze odborníků a testerů

Trekking.cz
Treking.cz
Tyto hodinky, hrdě vyráběné ve Finsku, vytvořili designéři společnosti Suunto v Helsinkách pro uživatele, kteří se aktivně pohybují v přírodě, chtějí prozkoumávat nové terény a chtějí bezpečně a s jistotou dosahovat svých osobních cílů.
Svet behu
Svet behu
Chcete používat hodinky nejen pro sport a máte drobnější ruku? Je rozpětí vašeho sportovního života opravdu široké? Nechcete dávat za sportovní hodinky více než 10 000 Kč? Pokud jste si odpověděli 3x ano, pak je Suunto Peak 5 vaším favoritem při výběru hodinek.

Watch Faces

Nová tvář outdoorových hodinek
Nová tvář outdoorových hodinek

Nový pohled na ciferník hodinek zobrazuje klíčové informace o okolí, a usnadňuje tak přípravu na dobrodružství. Rozložení informací je inspirováno dědictvím značky v oblasti námořních kompasů.

Regenerace
Regenerace

Díky funkci regenerace zkontrolujete sloupcový graf svých zdrojů za posledních 16 hodin a procentuální hodnotu, která je odhadem jejich aktuální úrovně.

Zóny intenzity
Zóny intenzity

Zóny intenzity vám pomohou posílit kondici při cvičení. Každý z nich zatěžuje tělo jiným způsobem a má jiný vliv na celkovou kondici. Existují zóny: lehká, středně těžká, těžká, velmi těžká, maximální.

Trasy
Trasy

Model má zabudovanou funkci navigace po trase. Zobrazení mapy můžete přiblížit nebo oddálit nebo uložit aktuální polohu. Hodinky vám pomohou udržet se na trase pomocí upozornění.

Suunto Plus
Suunto Plus

Suunto Plus vám poskytne nástroje a tipy, které vám pomohou žít aktivním životním stylem. Zahrnuje přístup k různým aplikacím, takže můžete sdílet své výsledky s komunitou a získat přístup k cenným tipům.

Denní aktivita
Denní aktivita

Model jasně ukazuje aktuální čas, den v měsíci a den v týdnu. Zobrazuje také informace o procentuálním pokroku při plnění denních cílů - počtu ušlých kroků, uražené vzdálenosti nebo kvalitě spánku.

Funkce

Sledování aktivit

Hodinky sledují celkovou úroveň aktivity po celý den, 7 dní v týdnu. Zařízení počítá kroky a spálené kalorie.

Adaptivní vzdělávací vedení

Zařízení sleduje vaši úroveň aktivity a upravuje pokyny pro školení k vašemu pokroku a cílům. Doporučuje regeneraci po tvrdém tréninku a zvyšuje vaši motivaci.

APNEA TIMER.

Časovač apnoe vám pomůže zlepšit techniku ​​dýchání.

Konektivita Bluetooth.

Sledování SUUNTO používá technologii Bluetooth pro odeslání a přijímání informací z mobilního zařízení, když jste spárovali hodinky s aplikací Suunto Movescount. Stejná technologie se také používá při párování lusků a senzorů.

Barevná obrazovka

 

Přizpůsobitelná obrazovka

Suunto Watch je dodáván s několika hodinami, které si vyberou z, jak digitální, tak analogové styly.


marki_suunto

Suunto - značka pro každého sportovce

Hodinky Suunto jsou již léta známé jako ideální volba pro lidi, kteří hledají spolehlivé a vysoce funkční sportovní modely, které vynikají i při těch nejnáročnějších aktivitách. Řada užitečných funkcí, kterými jsou tyto hodinky vybaveny, vám usnadní každý trénink. Společnost Suunto byla založena v roce 1936 a od té doby podporuje aktivitu vytvářením vybavení pro sportovce a cestovatele. V průběhu let se trvale prosazuje jako lídr mezi výrobci sportovních hodinek a vytváří zařízení, která jsou mimořádně odolná, přesná a spolehlivá.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Suunto5 Ridge Sand SS050727000 - ultralehké multisportovní chytré hodinky

Hodinky Suunto 5 Peak Ridge Sand SS050727000 jsou multifunkční chytré hodinky navržené tak, aby vás motivovaly a podporovaly při mnoha sportech. Mezi jeho působivé funkce patří mimo jiné více než 80 sportovních režimů (např. běh, chůze, jízda na kole, běh na lyžích atd.), monitorování spánku, monitorování stresu, sledování aktivity, tréninkové tipy, sledování úrovně kondice a mnoho dalšího. Na výrobek se vztahuje záruka 24 měsíců. Celá věc je zabalena v originální krabici.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

V porovnání s hodinkami Suunto 5 vyniká model 5 Peak Collection lepší baterií, která vydrží až 100 hodin se zapnutým snímačem GPS. Model váží pouhých 39 g a je o 41 % lehčí než jeho předchůdce. Má také nový, osvěžený design. Systém automatické aktualizace softwaru znamená, že nemusíte pamatovat na ruční stahování nové verze, a možnost jasného pozadí zajišťuje čitelnost za všech podmínek. Mezi funkce patří také připojení Bluetooth, měření srdečního tepu, GPS, budíky pro východ a západ slunce a režim vypalování. Ukazuje, jak rychle spalujeme gramy tuků a sacharidů během cvičení.

Chytré hodinky Suunto 5 Peak

Pomocí chytrých hodinek můžeme ovládat hudbu, mapovat trasy podle bodů zájmu a plánovat je prostřednictvím aplikace ve 3D podobě. Sledování zdravotního stavu je možné pomocí statistik spánku, měření úrovně stresu a tělesné zátěže. Významnou součástí výbavy tohoto modelu jsou regenerační funkce a přístroj také sleduje naši kondici. Hodinky Suunto 5 Peak učiní vaše výlety ještě zajímavějšími díky mnoha senzorům (GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BEIDOU). Tři režimy provozu na baterie zajišťují 20 až 100 hodin provozu. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka.

Suunto 5 Peak

Funkce Suunto 5 Peak Ridge Sand SS050727000

Chytré hodinky Suunto 5 Peak Ridge Sand SS050727000 jsou vybaveny funkcemi, jako jsou:

 • Sledování aktivity - umožňuje sledovat celkovou úroveň aktivity během dne.
 • Počítadlo kroků a kalorií.
 • Sledování kvality spánku.
 • Sledování úrovně stresu a odhad jeho vlivu na zdraví uživatele.
 • Navigace GPS, Glonass, Gallileo a QZSS a BEIDOU - umožňuje kompletní navigaci po trase.
Suunto 5 Peak
 • Vylepšená baterie ve srovnání s hodinkami Suunto 5. Vydrží až 100 hodin v cestovním režimu se zapnutým snímačem GPS.
 • Inteligentní systém správy baterie - model je vybaven třemi režimy baterie.
 • Připomínky k úplné přípravě hodinek na začátek tréninku.
 • Více než 80 sportovních režimů, např. triatlon, jízda na horském kole, plavání, lyžování, crossfit.
 • Adaptivní tréninkové plány a vedení.
Suunto 5 Peak
 • Měření tepové frekvence na zápěstí - umožňuje měřit tepovou frekvenci bez nutnosti nosit hrudní pás.
 • Automatické měření úrovně kondice.
 • Sledujte pokroky v tréninku pomocí ukazatele VO2max, který měří aerobní výkonnost.
 • Chytré připojení Bluetooth umožňuje připojení k mobilním zařízením.
 • Ovládání hudby ze zápěstí.
 • Venkovní funkce: navigace podle bodů zájmu, plánování trasy prostřednictvím aplikace, oblíbené výchozí body, mapy oblíbenosti, budík při východu a západu slunce.
Suunto 5 Peak Ridge Sand SS050727000 na zápěstí

Suunto 5 Peak - překvapivě lehký a spolehlivě robustní přístroj

Design chytrých hodinek Suunto 5 Peak Ridge Sand SS050727000 tvoří:

 • Béžový obal z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, opatřený rámečkem z nerezové oceli.
 • Elektronický barevný displej.
 • Béžový silikonový pásek se snadnou výměnou.
 • Pružné plastové sklo chránící displej.
Suunto App trasy

Aplikace Suunto

Aplikace Suunto, která je k dispozici pro systémy Android a iOS, vám umožní využívat funkce chytrých hodinek ještě lépe. Po instalaci máte přístup k:

 • Přehledy aktivit (denní počet kroků a spálených kalorií), tréninků a spánku a také tipy, které vám pomohou se zdravým životním stylem.
 • Upozornění na hodinkách na nové hovory, zprávy a oznámení z oblíbených aplikací, např. Facebook, Instagram, WhatsApp a mnoho dalších.
 • Vytváření vlastních sportovních režimů.
 • Mapy oblíbenosti. Ty jsou generovány na základě mnoha tras, které prošli jiní uživatelé aplikace, takže objevování nových tras je hračka. Kromě toho můžete použít Oblíbené výchozí body. Získáte také možnost importovat hotový soubor .gpx pro svůj příští závod nebo dobrodružství (možnost dostupná pro přístroje Suunto řady 5, 7, 9 a Spartan).
Hlavní zobrazení aplikace Suunto
 • Sportovní služby jako Strava, Adidas Running, UA MapMyRun, TrainingPeaks, Relive, Sports Tracker, Komoot a mnoho dalších.
 • Plánujte nové trasy přímo ve smartphonu a díky připojení Bluetooth čtvrté generace je můžete během několika sekund snadno synchronizovat s hodinkami. Zjistěte, jak si vytvořit vlastní trasy.
 • Prohlédněte si historii tras a přidejte na mapu vlastní body.
 • Úprava ciferníku hodinek. Pokud se chystáte na běžecký nebo cyklistický trénink a chcete změnit informace zobrazované na hodinkách, můžete to provést přímo v aplikaci Suunto, která automaticky aktualizuje vzhled obrazovky.
 • Tipy a návody, instruktážní videa a mnoho dalšího.
 • Přístup ke specializovaným režimům pomocí SuuntoPlus™.

Vyzkoušejte výhody aplikace Suunto a využívejte hodinky Suunto každý den na maximum.

Efektivní trénink s přístrojem SuuntoPlus™

Další možnosti Suunto Plus™ vám umožňují přístup k vysoce specializovaným možnostem, díky nimž je trénink s přístrojem Suunto ještě efektivnější:

 • Režim Ghost Runner
 • Režim hořáku
 • Vyšplhejte se na
 • Bezpečné
 • Smyčka
 • Sprint
 • a mnoho dalších.

Podívejte se na podrobnosti o dalších funkcích Suunto Plus™ a podporovaných modelech.

Aplikace

Partneři

Suunto Value Pack. Bezplatný prémiový přístup k nejlepším aplikacím

Hodinky Suunto se připojují ke třem platformám, které monitorují tréninkový výkon. Výrobci těchto aplikací poskytují uživatelům hodinek Suunto přístup k bezplatným zkušebním obdobím - stačí hodinky připojit k příslušné platformě pomocí aplikace Suunto.

 • Strava - aplikace provádí analýzu vašich tréninkových výsledků a mnoho dalšího. Funkce jsou k dispozici na webu v části Školení, Bezpečnost a Analýza. Když si koupíte hodinky Suunto, získáte bezplatnou 60denní zkušební verzi přístupu na Strava Summit.
 • Training Peaks - umožňuje sledovat váš sportovní výkon. Služba vám umožní přesně měřit tepovou frekvenci, výkon, tempo a mnoho dalších faktorů, které tvoří váš trénink. Při nákupu hodinek Suunto získáte 30denní bezplatný přístup k prémiovému členství.
 • Adidas Runnig - umožňuje sledovat vzdálenost, tempo, čas, rychlost, spálené kalorie a trasu běhu nebo jízdy na kole prostřednictvím GPS. Poskytuje užitečné tipy pro běh a další sporty.
 • UA MapMyRun - poskytuje tréninkové tipy a ukazatele. Nabízí individuální trénink, tréninkové plány a analýzu dat po tréninku.
 • Wikiloc - poskytuje miliony tras pro outdoorové sportovce a umožňuje jejich odesílání přímo do hodinek. Umožňuje také sdílet vlastní cvičení/aktivity s komunitou.
 • Land - umožňuje analyzovat a upravovat běžecké trasy a vytvářet nové trasy v rámci topografických map.

Odolnost proti vodě

Díky vodotěsnosti 30 metrů můžete s hodinkami na zápěstí plavat, surfovat nebo se plavit bez obav z poškození.

Vodotěsnost přístroje Suunto 5 Peak

Snadná výměna řemínků díky funkci "Quick-release"

Výměna řemínku na hodinkách Suunto 5 Peak trvá jen několik sekund díky pohodlnému rychloupínacímu mechanismu. Není potřeba žádné nářadí, protože řemínek má speciální páčku, která umožňuje rychlé odpojení od obálky a výměnu za jiný odpovídající řemínek.

Záruka

Na hodinky Suunto SS050727000 se vztahuje dvouletá záruka a jsou zabaleny ve značkové krabičce.

Co je v krabička?

 • 2 roky záruka
 • Krátký průvodce
 • Originální krabice Suunto

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, USB
Technologie tachymetr, vestavěné mapy
Displej vícebarevný
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone, Facebook, Instagram, Whatsapp, Messenger, jiný
Hudba a multimédia ovládání hudby z telefonu
GPS Galileo, GLONASS, Beidou, QZSS
Data o počasí Výškoměr, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Časová pásma, Automatická korekce času, Navigace na hodinkách, POI, Zámek tlačítka, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tachymetr, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení, týmové sporty, Zimní sporty
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Minerální
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Béžová
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 30 metrů
Materiál pouzdra Kompozit
Šířka pouzdra 43.00 mm
Tloušťka pouzdra 14.00 mm
Dostupné jazyky PL, CS, DA, DE, EL, EN, ES, FI, FR, HE, IT, JA, KO, NL, NO, PT, RU, SV, TR
Značka Suunto
Model SS050727000
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 6417084507532

Recenze o Suunto 5 Peak Ridge Sand SS050727000 (3)

Hodnocení zákazníků: 5
Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:
 1. 22.05.22
  100%
  Doporučuji velmi rychlé měření, velmi přesné. Baterie vydrží dlouho.
  Kasia Ověřený zákazník
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 2. 26.04.22
  100%
  Velmi odolný, byl perfektní jak na víkendový výlet, tak na koupaliště. Skvělý.
  Wojtek
  Tato recenze je pro vás užitečná.
 3. 15.02.22
  100%
  Skvělé hodinky, právě včas na první výlety z města! Taky vypadá skvěle každý den :)
  Edyta
  Tato recenze je pro vás užitečná.

Vyjednávání o ceně


 • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
 • nejlepší obchod s hodinkami
 • značkové hodinky stacionární obchod
 • značkové hodinky obchod
 • oficiální obchod s hodinkami tissot
 • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 11:00 - 20:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT