-3%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 46 mm
Šířka řemínku 22 mm
Na skladě

Model 010-02641-11 Sportovní hodinky Garmin Forerunner 255 Garmin Forerunner 255

8 574,00 Kč 8 354,00 Kč 220,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 8 354,00 Kč 1 392,33 Kč x 6 splátky 0%
Layer 1
Doprava zdarma
Objednejte během 0h 00m 00s, obdržíte
Garantované dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garmin Forerunner 255 010-02641-11 jsou multifunkční hodinky, které jsou ideální pro sportovce a osoby s aktivním životním stylem. Modročerný obal je vyroben z plastu vyztuženého skelnými vlákny a je spojen s hladkým modrým silikonovým řemínkem. Model je vybaven 1,3" barevným displejem s technologií Memory-In-Pixel (MIP). Jsou chráněny sklem Corning® Gorilla® Glass 3. Hodinky obsahují funkce, jako je akcelerometr, celodenní sledování stresu, relaxační dýchání, dýchání (24x7), fitness věk, automatický letní čas, průměrná klidová tepová frekvence, Health Snapshot, GLONASS, časovač, stopky, multifrekvenční určování polohy, kompas a připojení Bluetooth. Kromě toho je zařízení vybaveno synchronizací nastavení v reálném čase s aplikací Garmin Connect Mobile, funkcí "najít můj telefon", dálkovým ovládáním VIRB, počítadlem kroků, automatickým cílem, automatickým počítáním opakování nebo minut intenzivní aktivity. Vodotěsnost 5 ATM chrání hodinky v případě většího postříkání.

Funkce

Garmin Connect

Pomocí aplikace Garmin Connect můžete sledovat, monitorovat a sdílet údaje o aktivitě, které vaše zařízení zaznamenává. Je to také vaše šance připojit se k jedinečné komunitě.

Garmin Pay

Garmin Pay umožňuje provádět bezkontaktní platby pomocí hodinek a používat platební karty, které používáte každý den. Nemusíte s sebou nosit peněženku ani telefon.

Vestavěné sportovní aplikace

Sportovní aplikace zabudované do modelu umožňují efektivní trénink venku i v hale a umožňují sledovat vaše pokroky v reálném čase.

Zdravotní statistiky

Sledováním zdravotních statistik můžete mít přehled o tom, co se děje ve vašem těle. Patří mezi ně srdeční frekvence, úroveň stresu a kvalita dýchání.

PacePro

Funkce PacePro poskytuje praktické pokyny k tempu během celé aktivity. Ty jsou založeny na změnách nadmořské výšky a osobních preferencích. Pomohou vám naplánovat optimální tempo tréninku a dosáhnout maximálního výkonu.

Funkce zabezpečení a sledování

Bezpečnostní a sledovací funkce vám pomohou udržet se v bezpečí - když ucítíte nebezpečí nebo hodinky zjistí nehodu, funkce tísňového volání a detekce událostí odešlou vaši polohu tísňovým kontaktům.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Nabíjecí kabel
  • Krabice Garmin

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™, ANT+, NFC, USB
Technologie akcelerometr, gyroskop, barometr, kompas, teploměr venkovní teploty
Displej vícebarevný
Oznámení telefonát, SMS, z aplikace pro smartphone
GPS zabudováno, Galileo, GLONASS
Bezkontaktní platby Garmin Pay™
Data o počasí Teploměr, Výškoměr, Barometr, Předpověď počasí, Venkovní teplota, Časy východu a západu slunce
Další funkce Budík, Odpočítávadlo, Najděte telefon, Automatická korekce času, Korekce času pomocí GPS, Navigace na hodinkách, Zámek tlačítka
Funkce zdraví měření srdeční frekvence zápěstí, pulzní oxymetr, monitorování spánku, sledování úrovně stresu
Sportovní funkce krokoměr, monitorování činnosti, počítadlo kalorií, automatické počítání opakování, stopky, tréninkový deník, sportovní režimy
Disciplíny běh, kolo, plavání, zdatnost, tělocvična, triatlon, lezení
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Corning® Gorilla® Glass 3
Materiál řemínku Silikon
Barva řemínku Modrá
Šířka řemínku 22.00 mm
Vodotěsnost 50 metrů
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 46.00 mm
Tloušťka pouzdra 13.00 mm
Značka Garmin
Model 010-02641-11
Typ Unisex
Záruka 2 roky
EAN 753759279882

Recenze o Garmin Forerunner 255 010-02641-11

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


  • autorizovaný obchod s náramkovými hodinkami
  • nejlepší obchod s hodinkami
  • značkové hodinky stacionární obchod
  • značkové hodinky obchod
  • oficiální obchod s hodinkami tissot
  • oficiální obchod s hodinkami

Obchod s Hodinkami Premium

Provozní doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 11:00 - 20:00

Platba kartou, hotově
Vydávání objednávek

KONTAKT