-28%

Zjistěte, zda vám hodinkypadnou do ruky

Watch's visualization

Vyzkoušejte hodinky

Watch's visualization
Ruka:
Šířka pouzdra 45 mm
Vyprodáno

Model 5903991665850 Dětské chytré hodinky Garett Kids Moro 4G Garett Kids Moro 4G

3 071,00 Kč 2 200,00 Kč 871,00 Kč levnější Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 200,00 Kč 366,67 Kč x 6 splátky 0%
Chcete dostávat oznámení, když je k dispozici?
Vložte svou e-mailovou adresu:
a obdržíte e-mail, pokud je k dispozici
Zaručené dodání do Vánoc
Pohodlné vrácení až do 100 dnů Výrobek můžete vrátit do 100 dnů od data dodání bez udání důvodu! Více informací se dozvíte v části Pohodlné vrácení až do 100 dnů
Objednejte si gravírování do nerezové tabulky zdarma Objednejte si osobní štítek s vyrytím libovolného vzkazu, který bude přidán na obal. Více informací se dozvíte v části Gravírování
Objednejte dárkové balení Tento produkt můžeme zabalit do elegantní dárkové krabičky. Dostupné možnosti a podmínky služby naleznete v části Dárkové balení.

Detaily

Garett Kids Moro 4G 5903991665850 jsou chytré hodinky, které nejen rozzáří dětské výtvory, ale také poskytnou spoustu zábavy pro nejmenší. Hodinky ve stylu moro se skládají z růžového obalu, různobarevného displeje a gumového růžového řemínku. Hesalitové sklo chrání číselník před nežádoucími vnějšími vlivy. Pouhé 2 hodiny nabíjení umožňují používat zařízení přibližně 2 dny při běžném používání a až 3 dny v pohotovostním režimu. Chytré hodinky mají mnoho funkcí, které děti nejen zabaví, ale také umožní rodičům mít přehled o jejich ratolestech bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí. Pokud jste dosud byli přesvědčeni, že není možné skloubit zábavu a učení, pak Garett Kids váš názor rychle změní. Učení může být zábava! Hodinky mají připojení Bluetooth 4. 0, Wi-Fi a 4G LTE a jsou kompatibilní se systémy iOS a Android. Díky vodotěsnosti IP66 je mechanismus chráněn při rozsypání prachu nebo při kontaktu s velkým množstvím vody. Součástí balení je také nabíjecí kabel USB.

Funkce

Vyměnitelné ciferníky

Možnost měnit vzhled hlavního displeje je užitečná funkce, pokud chcete design chytrých hodinek přizpůsobit svému vkusu nebo náladě. Mezi nabízenými možnostmi se najde něco pro minimalisty i pro ty, kteří mají rádi různá zdobení.

Vyměnitelné řemínky

Možnost vyměnit řemínek chytrých hodinek je rychlý způsob, jak dát vašemu zařízení zcela jiný vzhled. Vybírat můžete z různých barevných provedení. Samotný proces je jednoduchý, intuitivní a nezabere mnoho času.

Volání a příjem hovorů

Model má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže s ním můžete telefonovat – volat a přijímat hovory. Tato funkce je užitečná, když chcete být stále v kontaktu.

IP66

Třída voděodolnosti IP66 činí zařízení zcela prachotěsným a chráněným proti zaplavení z jakékoliv strany proudem vody o intenzitě 100 litrů za minutu.

Videohovor

Díky vestavěné webové kameře, mikrofonu a reproduktoru umožňuje tento model videohovory. Můžete tak průběžně kontrolovat, jak se vašemu dítěti daří, zda je vše v pořádku a kde se nachází.

Hlasové zprávy

Vestavěný mikrofon v chytrých hodinkách umožňuje nechávat a přijímat hlasové zprávy. Díky tomu můžete zůstat se svým dítětem neustále v kontaktu.

Co je v krabička?

  • 2-letá záruka
  • Uživatelská příručka
  • Krabice Garett

Více informací

Strojek Smartwatch
Sdělení Bluetooth™ 4.0, Wi-Fi, 4G LTE, USB
Slot pro SIM kartu nanoSIM
Displej LCD, TFT, vícebarevný
Dotykový displej Ano
Oznámení telefonát, z aplikace pro smartphone
Hudba a multimédia vestavěná kamera, vestavěný reproduktor, zabudovaný mikrofon
GPS zabudováno
Další funkce Hovory Smartwatch, Budík, Rodičovská kontrola, GEO plot, Vzdálené odposlechy, Tlačítko SOS, Navigace na hodinkách, Probuďte obrazovku pohybem ruky
Funkce zdraví monitorování spánku
Sportovní funkce krokoměr
Barva ciferníku Zobrazit
Sklíčko Hesalit
Materiál řemínku Guma
Barva řemínku Růžová
Třída těsnosti IP66
Materiál pouzdra Plast
Šířka pouzdra 45.00 mm
Dostupné jazyky PL, EN, DE, ES, FR, IT, PT, TUR, RU
Značka Garett
Model 5903991665850
Typ Dětské
Záruka 2 roky
EAN 5903991665850

Recenze o Garett Kids Moro 4G 5903991665850

Napište vlastní recenzi
Vase hodnoceni:

Vyjednávání o ceně


Up-sell produkty