Suunto Race S - malé hodinky, velké možnosti!

Novinky

Suunto Race S - malé hodinky, velké možnosti!

Teodor Novák

Teodor je nadšenec hodinek, který sbírá modely s ručním natahováním a modely z omezených sbírek. Sleduje všechny nové produkty, které se objevují na trhu. Rád také vyhledává neobvyklé kuriozity ze světa hodinek. Soukromě je šťastným otcem dvou dětí.

28 června 2024

Suunto, zavedená značka na trhu pokročilých sportovních hodinek, s hrdostí představuje svou nejnovější řadu - Suunto Race S. Modely této řady jsou kompaktními verzemi vlajkového modelu Suunto Race, určenými pro lidi, kteří oceňují nejen lehkost, ale i pohodlí. Hodinky Suunto Race S byly inspirovány předchozími úspěchy značky a potřebami nejnáročnějších sportovců. Kolekce Suunto Race S kombinuje moderní design s vynikající funkčností a nabízí uživatelům hodinky, které jsou ideální jak pro každodenní použití, tak pro extrémní sportovní podmínky.

 
  • Nové hodinky Suunto Race S. Kompaktní verze vlajkového modelu, vytvořená pro ty, kteří si cení lehkosti a pohodlí.
  • Šest různých a stylových modelů s vyměnitelnými řemínky.
  • Hodinky jsou k dispozici v obchodě Hodinkovna.cz.
  • Více informací o hodinkách najdete na našem blogu.
 

Zvýšená čitelnost a pohodlí

Nové hodinky Suunto Race S jsou vybaveny pokročilým displejem AMOLED chráněným odolným sklem Gorilla Glass. Jejich displej poskytuje vynikající čitelnost za všech podmínek, což je pro sportovce zásadní. Díky vylepšenému snímači srdečního tepu a menší a lehčí baterii jsou navíc tyto modely nejen funkční, ale také velmi pohodlné pro každodenní používání. Za zmínku stojí také nové ciferníky dostupné v softwaru, které umožňují ještě více personalizovaný vzhled hodinek, přizpůsobený individuálním preferencím uživatele.

 
Suunto Race S
 

Nové modely a barevné varianty

Značka Suunto je známá svým mimořádným důrazem na detail a vysokou kvalitu svých výrobků. Každý prvek hodinek Suunto Race S byl pečlivě promyšlen tak, aby splňoval očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Designéři Suunto věnovali zvláštní pozornost materiálům a povrchové úpravě, takže výsledkem jsou hodinky, které jsou nejen funkční, ale také estetické.

 
Suunto Race S
 

Kolekce Suunto Race S obsahuje až šest nových modelů, které se liší barvami řemínků: Všechny jsou černé, štěrkově šedé, modré Power Blue, oranžové Power Orange, šedé Powder Gray a růžové Powder Pink. Každý z těchto modelů byl navržen s ohledem na různé estetické preference uživatelů, což zaručuje, že si každý najde něco pro sebe. Současně s uvedením této řady značka představuje také nové řemínky, které jsou snadno vyměnitelné. Uživatelé si tak mohou hodinky přizpůsobit svému stylu a potřebám a měnit řemínky v závislosti na příležitosti nebo náladě. Vyměnitelné řemínky jsou k dispozici v různých barvách a materiálech, což nabízí ještě více možností personalizace.

 

Působivé technické vlastnosti

Hodinky Suunto Race S nabízejí řadu pokročilých funkcí, které z nich činí dokonalého společníka pro každého sportovce. Hodinky nabízejí více než 95 sportovních režimů, bezplatné offline mapy, intuitivní rozhraní a podporu trenéra z aplikace. Analýza HRV, sledování spánku a srdečního tepu, stejně jako prémiové outdoorové funkce s barometrem, kompasem a předpovědí počasí jsou jen některé z mnoha dostupných možností. Hodinky Suunto Race S jsou také vodotěsné, i když o něco méně než vlajkový model, přesto jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.

 
Suunto Race S
 

Dostupnost

Každý model je dodáván v elegantní nové krabičce, včetně certifikátu pravosti a produktové fotografie. Hodinky Suunto Race S jsou ideální volbou pro aktivní lidi, kteří chtějí využít každý okamžik svého dne. Prohlédněte si novou kolekci a vyberte si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám!


Teodor Novák

Teodor je nadšenec hodinek, který sbírá modely s ručním natahováním a modely z omezených sbírek. Sleduje všechny nové produkty, které se objevují na trhu. Rád také vyhledává neobvyklé kuriozity ze světa hodinek. Soukromě je šťastným otcem dvou dětí.